založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Červen 2009

Už nejsem malá holka 6.

26. června 2009 v 11:54 | Yuriko Watanabe |  Už nejsem malá holka!
"Sakuro.... ne prosím nebreč." řekl jí a chytl jí za ruku. Posadil se se Sakurou na postel a houpal jí v klíně. "Tak mi řekni jak to bylo." Oplatil jí Itachi. Sakura se mu opřela o hruď a začala mu to všechno po pravdě vyprávět. Itachi se nad tím zamyslel a po dlouhé době jí řekl "Tak to znamená že dlužím Deimu nakládačku." řekl a usmál se. Sakura už to nevydržela a vyprskla smíchy. Itachi se k ní přidal a smáli se jak blázni. Itachi se na ní doivně podíval a Sakura cejtila v břiše motýlky. Itachi jí položil na postel. "Itachi.."Zavzdychala Sakura a Itachi jí zajížděl rukou pod tričko. Sakura se nechala, bylo jí to příjemné, slastí se prohla v zádech a vískala Itachimu vlasy.Itachi přestal a zadíval se jí do očí, byly smaragdově zelené. Usmála se na ěj a políbila do vlasů. Itachi byl tak šťastný, jako nikdy předtím, tohle nikdy nezažil s žádnou ženou, byla jiná, cítil se jako kdyby se probral z dlouhého spánku a to ona ho osvobodila. Svlíkl jí tričko a kalhoty. Sakura byla jen ve spodním prádle a to jí štvalo, rychlostí blesku svlíkla Itachiho jen do trenek. Itahi si k ní sedl a pozoroval jají tělo v záři měsíce, byla tak dokonalá, snad bez chyby honilo se mu hlavou.
Z přemýšlení ho vytrhla Sakura, povalila ho na sebe a začala mu sundavat trenýrky, Itachi bych zaskočený,ale jen chvlku, okamžitě mu to zapálilo mozkové buňky :D a rozepl Sakuře podprsenku a pak kalhotky, nemohl z ní pustit oči, byla nádherná, ale už nechal toho snění a začal se jí věnovat líbal jí na krku a sjížděl dolů, Sakura hlasitě zasténala.
Dole v hale Akatsuki to slyšely a tak všichni běželi nahuro a zvyk vycházel od Itachiho dveří, ale když zvuky byli pořád intenzivnější tak se překonali a otevřeli dveře. To o viděli je ohromě překvapilo. "My vás neradi rušíme." Vykoktal ze sebe Sasori a všichni couvali ze dveří. Itachi přestal a otočil pohled směr dveře. Sakura a Itachi začali nabírat rudou barvu, když viděli jak je pro TOM všihni pozorují. "Necháte nás?!" Křikl na ě Itachi, vzal si deku a omotal kolem pasu, šel ke dveřím a zabouchl je. Sakura nic neříkala a přikrila se až po bradu dekou. "Tak to bylo naposled, já si to s nimi vyřídím." řekl jí Itachi a políbil jí do vlasů. "Měly bychom se převlíknout a jít dolů." řekl Itachi a začal se oblíkat. Sakura ho pozorovala, líbilo se jí jeho svalnaté vypracované tělo. "Tak taky vztávej, nebo se chceš koukat jak s budu převlíkat?" rovokoval jí Itachi. Sakura si uvědomila, že má pravdu. Vztala a ani se ničím nezakrývala, byla tak jak jí bůh stvořil, chtěla se Itachimu trochu pomstít. Naschvál kolem něj prošla a dělala že hledá podprsenku, ale přitom věděla že je na zemi u skříně. Itachi z ní nemohl ypustit oči, koukal n ní a sledoval každej její pohyb. "Copak?" Zeptala se ho Sakura. Itachi odvrátil pohled a v tom uviděl její podprdu. Dal jí před Sakuru a Sakura pro ní šáhla, Itachí jí uhnul. "No tááák dej mi jí!" řekla skoro naštveně Sakura. "Když ti jí dám, tak co za to??" Vydíral jí Itachi. "No, když mi jí dáš..." Začala sakura, pak mu nic neříkala a ani neodpovídala, přiblížila se k němu a začala ho¨dravě líbat. Itachi se už dostatečně nabažil a tak jí od sebe mírně odstrčil. "Jo to mi jako důkaz stačí." řekl a olízl si spodní ret. Sakura zvedla ruce nad hlavu Itachi se na ní koukal, ale nakonec i když se mu moc nechtělo jí zapnul podprsenku, Sakura si vzala kalhotky a oblíkla si jě, pak na sebe naházela oblečení a sedla si na postel. Itachimu to trvalo o něco dýl, až se oblékl vyrzili dolů do haly, tam na ně smadly všechyn pohledy, ale oni oba dělali jakoby nic. Itachi si sednul na pohvku a začal hrát šachy proti Sasorimu. Sakura si vzala jídlo, sedla si ke stolu a jedla.Pokračko přístě :)

Nadosmrti spolu 10.

24. června 2009 v 11:16 | Yuriko Watanabe |  Nadosmrti spolu
Naruto opatrně otevřel dveře a uviděl Hinatu a Sakuru, jak sou obě na sobě nalepené a jedí nějaké lahůdky. "No tohle?" řekl Naruto, který už měl dlouho hlad, ale ještě nepřišel na to jak se objednává jídlo. Dívky se otočili za zvukem a jelikož v místnosti byla tma tak viděli jen siluety a tak obě vykřikly. "Nenene! To jsem já! Naruto a tady je Sasuke!!" Křičel na ně Naruto a ukazoval na postavu za ním. Sakura se otočila a zapla světlo v místnosti stál opravdu Sasuke a Naruto. "Co tady děláte?" Ptala se jich Hinata. "Slyšeli jsme rány a vástřeli a do toho křik, tak jsme mysleli...." Vysvětloval Naruto. "Myslely??" řekla Sakura a začala se smát do toho se přidala Hinata a obě dvě měli záchvaty smíchu až se z toho váleli po zemi. Naruto a Sasuke se na sebe dotčeně podívali. "No táák! Přestante se nám smát!" Zakřičel na ně naštvaně Sasuke, ale dívky ne a ne přestat. Sasuke mrk na Naruta a oba dva vystřelily směr "holky".Sakura a Hinata utíkaly a smály se. Naruto a Sasuke se nechtěli vzdát tak je honili po pokoji. Naruto chytl Hinatu a přitáhl si jí k sobě a políbil. Hinata byla šťastná, tolik let si to přála, byl to její sen už od malička. Začali se líbat. Sakuru to dostalo a tak se zastavila, zezadu do ní napálil Sasuke a spadli na zem. Sasuke ležel na Sakuře. Sakura nahodila vážný výraz a třásla se vzrušením. Sasuke to na ní poznal a usmál se. "Chvěješ se." řekl a přiblížil se k ní byli od sebe pět cm. Sakura vytřeštila oči a rozbušilo se jí srdce. Sasuke se na ní usmál a políbil jí. Sakura si užívala každý jeho polibek, byla naplněná vzrušením. Přitáhla si k sobě Sasukeho a začala ho vášnivě líbat.
Naruto vzal Hinatu do náruče a odnesl k sobě na pokoj, tam jí položil na postel a začal jí svlíkat. V tom ho Hinata zastavila. "Naruto, já... ještě nejsem připravená." řekla mu Hinata a koukala se do jeho studánkově modrých očí. "Hinatko, já tě miluju, počkám na tebe i kdyby to byla věčnost," řekl Naruto a jemě jí políbil na rty. Hinata se mu schoulila do náruče a usínala, Naruto jí vískal vlasy.
Sasuke zajel rukou pod Sakuřino tričko a hladil jí po celém těle. Sakura se prohnula v zádech a přitáhla si ho k sobě. Začali se líbat a bylo jim jedno že leží na studené podlaze, zahřívali se navzájem. Sasuke chtěl zajít dál ale Sakura ho zbrzdila. "Nalíbí se ti to?" Zeptal se Sasuke. "Ne to ne, miluju tě Sasuke, ale já....dej mi víc času." Poprosila ho Sakura. "Máš času kolik budeš potřebovat, miluju tě." Odpověděl Sasuke a políbil do vlasů. Sakura vzala ovladač a zapla televizy. Sakura ležela v klíně Sasukeho a společně koukali na film, dával "Zoro meč a růže" Byl to romantický film a oba dva myslely na TO jedno, ale Sakura potřebovala víc času, nebyla si uplně jistá. Film skončil za fodinu a půl. "Půjdu se kouknout po Narutovi." Řekl Sasuke a plíbil Sakuru do vlasů a odešel. Sasuke zaklepal na dveře, ale nic.Tak tedy vešel, protože to byl i jeho pokoj a uviděl na posteli Naruto a Hinatu jak spolu spí. Usmál se, zavřel dveře a šel zpátky k Sakuře. Tentokrát vešel bez zaklepánia u viděl Sakuru jak se převléká, byl tak tichý, že si ho sakura ani nevšimla. Pozoroval její rysy na těle a každý její pohyb. Sakura měla pocit jako by jí někdo sledoval a tak se otočila. Uviděla Sasukeho "Jak jsi tady dlouho? Zeptala se ho nervozně Sakura a začala přešlapovat z místa na místo. "Asi 5 minut." Sakura začala rudnout. "A co si viděl?" Zeptala se Sakura. "Všechno..." Odpověděl a zablýsklo se mu v očích a přiblížil se k ní. Vášnivě jí políbil a hladil po vlsech, Sakura se mu opřela o hruď. "Počkat, co tady děláš? Kde je Naruto a Hinata?" Ptala se Sakura. "HInata je v dobrých rukou...." Odpověděl jí Sauske a Sakura se nad tou větou usmála. "Chceš tady spát?" Zeptala se Sakura. "Stejně nemám kde." Řekl Sasuke a usmál se na ní. To Sakuru uplně omámilo. "Máš na výběr, buď u mě nebo...." Nestihla doříct Sakura. "Beru tu první možnost." Přerušil jí Sauske. Sakura se usmála a vlezla do postele Sasuke si k ní lehl a přivinul si jí ke svému vypracovanému tělu. Sakura si opřela hlavu o jeho hruď a usnula. Sasuke usnul chvíli po Sakuře.

Pokračko příště!! :)

Už nejsem malá holka 5.

23. června 2009 v 14:24 | Yuriko Watanabe |  Už nejsem malá holka!
Sundala si oblečení a vlezla do sprchy. Vzala si šampon s vůní třešnových květů a umyla si s ním vlasy. Pustila na sebe proud teplé vody a stála pod ním, užívala si tůhle příjemnou chvíli, měla pocit, jako kdyby ze sebe smila veškerou špínu kterou kdy spáchala. Z přemýšlení jí vytrhl zvuk, jako kdyby někdo klepal. "Jéé Itachi sem ráda že jsi přišel jsem ve sprše tak chvíli počkej!" Křikla z koupelny Sakura, trochu si vysušila vlasy, omotala si kolem sebe krátkej ručník sotva po zadek a vyšla z koupelny do pokoje. Čekalo jí,ale nemilé překvapení. "Co tady děláš?!" Vyhrkla ze sebe Sakura a začala rudnout. "Měl jsem ti něco ukázat...ale tohle je lepší." řekl Deidara a svlíkal jí očima. "Tsss, můžeš se otočit, chci se převléknout!" Křikla na něj Sakura. "Co když nechci?" řekl Dei a začal se smát. Sakura už to nevydržela a vlítla na něj, sedla si na něj a škrtila ho. "P-po-počkej..."Koktal Dei. Sakura přestala, ale pořád na něm seděla a to byla chyba.... Někdo vrazil do dveří. "Miláčku jsme tady!" křik Itachi a zrak mu spadl na Deidaru a na Sakuru, která seděla obkročmo na Deim. Začalo to v něm okamžitě vřít, ani sám nevěděl kde se to v něm vzalo. "Ne ono to tak není Itachi!" křikla na něj Sakura a v mžiku byla z Deidari pryč. "To se mi snad zdá! Moje žena spí s někym jinym!! A ty Dei s tebou si to ještě vyřídím!!" Křikl na ně Itachi a zabouch za sebou dveře. Šel k sobě do pokoje a tak sebou plácnul na poslet, zavřel oči a odpočíval.
Sakura začala brečet a sesunula se k zemi. "Já Sak, je mi to líto, ono ho to přejde, měj se, asi bych už měl jí." řekl Dei a co nejrychleji se vypařil. Sakura brečela a brečela. Někdo zatukal, ale Sakura teď neměla náladu tak neodpovídala. Znova někdo zatukal Sakura nic. Dvěře se otevřeli a vnich stála dívky, o pár let starší než Sakura, měla modré vlasy a plášť akatsuki. "Ahoj, já jsem Konan." Sakua zvedla hlavu a Konan viděla její rudě červené oči od pláče. "Šššš.." řekla Konan a klekla si k ní. Sakura položia hlavu na Konanina kolena a zavřela oči. Konan jí hladila po vlasech. Sakura už pomalu usínala, ale Konanina slova jí probrala. "Dei, mě poprosil, abych to udělala za něj, měl ti ukázat malé překvapení, které pro tebe všichni členové Akatsuki udělali." řekla Konan. Sakura vztala, utřela si uslzené oči a seběvědomě řekla "Tak jdem!" Konan se na ní usmála a vyrazili, po ¨cestě si spolu povídali o všem možném... Po 15ti minutách došli k obrovským dveřím. "Otevři je." Nabídla jí Konan. Sakura neváhala a otevřela dveře. Byla to obrovská šatna, bylo tam oblečení všeho druhu, od pižam až po plesové šaty, na pravo byli regály s botama. Sakura na té kráse mohla oči nechat, taková krása, o tom vždy snila. " Tak co?" Zeptala se jí Konan s úsměvem, protože viděla jak se Sakura rozplívá. "Nádhera!Jak jste na to, že budu mít tak ohromnou radost?" Zeptala se jí Sakura. "No víš, popravdě.... byl to nápad Itachiho." řekla Konan a čekala co na to Sakura řekne. Ta posmutněla a koukala se do země. "Itachi..." zašeptala. "Díky Konan, ale teď si musím něco zařídit!!" Křičela na ní Sakura a už byla pár metrů od ní. Konan pokývla hlavou a vydala se do společenské místnosti. Sakura došla ke svému pokoji a v tom si vzpoměla, že Itachi má pokoj hned vedle ní. Sakura se vzpřímila a sebejistě zaklepala na Itachihoo dveře. "Nechte mě na pokoji!Víte že nesnášim, když mě někdo ruší!" řekl Itachi a otočil se na druhý bok. Sakura s přemohla a znovu zaklepala. "To je to tak duležitý?! No jo dále!" řekl a sedl si na postel. Sakura ztiskla kliku a otevřela dveře. "Itachi.... Já, mě je to líto, nech si to vysvětlit." řekla Sakura s nadějí v hlase. "Sakuro, já viděl vše." Odpověděl jí bez zájmu. " Prosím." řekla Sakura a ukápla jí jedna slza. "Sakuro.... ne prosím nebreč." řekl jí a chytl jí za ruku. Posadil se se Sakurou na postel a houpal jí v klíně. "Tak mi řekni jak to bylo." Oplatil jí Itachi. Sakura se mu opřela o hruď a začala mu to všechno po pravdě vyprávět. Itachi se nad tím zamyslel a po dlouhé době jí řekl "Tak to znamená že dlužím Deimu nakládačku." řekl a usmál se. Sakura už to nevydržela a vyprskla smíchy. Itachi se k ní přidal a smáli se jak blázni. Itachi se na ní doivně podíval a Sakura cejtila v břiše motýlky. Itachi jí položil na postel.....


Pokračko příště, prosím napište mi jestli se vám víc líbí povídka "Už nejsem malá holka" nebo povídka "Nadosmrti spolu" Děkuju mooooooooc :)

Nezpřetrhatelná pouta 4. díl

22. června 2009 v 20:46 Nezpřetrhatelná pouta
,,Kolik misek chceš objednat?Víš,jen abych měla přehled.",zazubí se Sakura mile na Naruta,když zaplujou k baru u Ichiraku.
,,Začneme s jednou a pak se uvidí.",odpoví ji taktéž s úsměvem a hvízdne na staříka za pultem.
,,Zdravím šéfe,prosil bych jednou ramen.",poručí si.Stařík se zvědavě otočí,protože ten hlas poznává.
,,Naruto,si to ty?Ty ses vrátil?Mno,bylo na čase.",pronese z vesela,když zmerčí sedět v jeho stánku blonďatého kluka,na kterého by nikdy nemohl zapomenout.Byl to totiž on,kdo mu zajistil ty nelepší kšefty.
,,Rád vás vidím šéfe.Sem nevěděl,že sem vám tu všem tak chyběl.Nejdříf mě málem umačkal Lee a teď tohle.",cítí se Naruto mile potěšen a jako největší cool frajer v Listový se otočí na staříka.
,,Jen aby ses nepřechválil.Tak já ti to přinesu.",zasmál se stařík a nandal do mísy plnou porci voňavého ramenu a přihrál ji Narutovi přímo pod nos.
,,Jé,to voní.",nasál Naruto z plných plic vůni krásně provařeného ramenu a s chutí se zakousl.
,,Oh můj bože,konečně!Po těch třech letech je to zas tu.To,co mi nejvíc chybělo!Skvělý Ichiraku ramen!",zaječel skrz celou Konohu a radostně vyzvedl hůlky.
,,Tak nejvíc chybělo,jo?Tak to sis podělal!",zaječela nasupeně Sakura až ji na čele vystoupla žíla a praštila Naruta,že si nos máchal v tom svým skvostnym ramenu.Pak uraženě vstala a odešla.
,,Po…počkej Sakuro,já to tak nemyslel!",volal za ní,když si osušil nos a z vlasů si vyndal jednu těstovinu.
,,Něco ti poradim Naruto,před ženskou nikdy neříkej,že ti něco chybělo víc,než ona.Na to sou děsně citlivý.Věř mi,mluvim z vlasní zkušenosti.",upozornil ho šéfík a kamarádsky se usmál.
,Trochu pozdě.",povzdech si Naruto,zaplatil a smutně odkráčel domů.

Začal otvírat dveře svého starého bytu,které stářím a opotřebováním zaskřípaly.Když Naruto vešel,ovál ho proud ledového vzduchu,linoucího se z místnosti.Po celém pokoji byly také pavučiny a prach.
,,Brr,tady hodně dlouho nikdo nebyl",zatřásl se a třel si zledovatělé ruce.
,,No,měl bych to tu asi uklidit.",usoudil nakonec z toho bince a pustil se do práce.
***
,,To je super,že se Naruto vrátil,nemyslíš?",promluvila dívka s culíky k dlouhovlasému mladíkovi a opřela se hlavou o kmen stromu.
,,Hm,to zas ten klid a ticho pomine.",odpověděl nepřítomně a sedl se opodál.Oba byli na kraji lesa a jejich pohledy směřovali na rozkvetlou louku,po které se právě proháněl jejich týmový parťák i se senseiem.
,,No tak Neji,nebuď takovej bručoun.Dyť přiznej…..bez Naruta to tu bylo tak……..",zapřemýšlela dívka.
,,Klidný?",dokončil za ní kluk a stále sledoval ty dva blázny.
,,Ne!Nudný!",opravila ho dívka zvýšeným hlasem a rozzlobeným pohledem.
,,Nepovídej.Mě se to docela líbilo.",řekl arogantně a ani jí nevěnoval pozornost.
,,Víš co Neji?Já myslim,že žárlíš?",řekla dívka posměšně zkřížila si ruce se spokojenym úsměvem ve tváři.
,,C..co…co…co?TenTen,ty ses asi zbláznila.Proč bych měl žárlit?",odtrhl okamžitě svůj pohled a tentokrát ho směřoval na ní.No,spíš jím ji propaloval.
,,Je to tak.Naruto překvapil,když tě rozmázl při chudinský zkoušce.Sice si po celou dobu předstíral,jakoby nic,ale vim že tě to uvnitř žralo a nedalo ti to spát.Prostě mu závidíš.",usmála se TenTen,když si byla jistá,že má pravdu a Nejiho tim vytáčí.
,,C,mysli si co chceš.To je blbost!",odvětil rázně a zvednul se.
,,Hej,kam deš?",rozeběhla se za nim Ten,když odcházel.
,,Jen ke zbytku týmu.Chci si taky zatrénovat.",odpověděl jí bez zájmu a šel dál.Ten ho následovala.
,,Jasně,vybít si vztek viď.",snažila se ho vyprovokovat,což jí nedalo tolik práce.Neji se na ni vražedně otočil,skoro i vrčelxD.Pak si ji ale přestal všímat a šel dál.
,,Co se děje Neji?Ty nemáš radost,že se Naruto vrátil?",všiml si jeho pohledu Lee,kterej právě vykryl útok svého učitele.
,,Hm,dobrý Lee,si stále lepší.",pochválil ho Gai a dál útočil.
,,Dej mi pokoj!Co s nim všichni máte?Měli bysme právě řešit důležitější věci.Třeba,jaký budou mise.",dupl Neji do země jak malý děcko,co si něco vynucuje a otráveně se podíval na západ slunce.Ani ten ho ale nedokázal uklidnit.
,,Á,je to tady.Mladý Neji Hyuga už zas žárlí.Neber si to tak.Byl jediný,kdo tě kdy porazil.To se stane.",konejšil ho Lee a nepřestával se vyhýbat Gaiovým útokům.
,,Hups.",zazubila se TenTen,když si uvědomila,co Lee řek a výsměšně se podívala na Nejiho.
,,Áááááá,dejte pokoj.Já nežárlim!Kolikrát to mám říkat!Prostě je mi to jedno!",zaklel naštvaně na celou Konohu a nasupeně se vytratil s tréninkového placu.
,,Ah,Neji,ty se nepřidáš k tréninku?Poď,jen my dva.Dáme bitku.Co ty na to?",navrhoval mu Gai a právě zasáhl Leea svým trojtým kopem.Ten se okamžitě sesul k zemi.
,,Sorry,ale ne.Asi bych tě teď zabil!",zařval,když odcházel a ani se nerozloučil.
,,No jo,zraněná pýcha,to je kalibr.",uchechtla se Ten,když sledovala,jak mizí v lese a otočila se.
,,To máš pravdu.Hlavně u Hyugů.",uznal Gai a pokynul Ten,aby se k nim přidala.
,,Tak co?Zatrénuješ si taky?"
,,No jasně!",zajásala a přidala se k týmu Kastrol.
***
,,Uf,to byla makačka.Myslim,že tohle mě naučí,uklízet si pravidelně.",otřel si Naruto pot z čela a opřel si koště od zeď.Jeho byt se teď blejskal jak vodní hladina ozářená slunečním svitem.
,,Mno,asi se podívám po Sakuře a omluvim se jí.",usoudil a sundal si úklidové rukavice.Nejdřív se vydal k ní domů,kde zvonil snad půl hodiny,ale nikdo neotvíral.
,,Hm,asi není doma.Kde k sakru je?",pomyslel si a prohledával snad každou uličku.Nikde ale nebyla.Rozhodl se mrknout na jejich staré tréninkové místo.Samozřejmě tam byla jenže………..
,,Sakura….ona……….plače?",udivilo ho,když ji zpoza kmene stromu sledoval a všiml si pramínků slz růžovlásky kapajících na vyprahlou zem.
,,Co se jí stalo?Snad…….snad to není kvůli tomu,co sem řekl.",vyděsil se na chvíli,když ji viděl.
,,Proč si to udělal,proč?Milovala sem tě.Řekla sem ti to do očí a ty……..stejně ti to bylo jedno.Bylo ti jedno,jak se cítím.Proč?",ptala se do větru mezi vzlyky a další kapky slané tekutiny dopadly na její vestu.
,,Sa…Sakuro?",vyšel naruto opatrně zpoza stromu.Sakura se trochu lekla a trhla sebou.
,,Naruto…já…jen sem…..",snažila se vymluvit a v rychlosti si osušila slzy.Její červené uslzené oči byly ale dost zřetelné.
,,Nic nemusíš vysvětlovat.To….to kvůli Sasukemu,že jo?",napadlo ho hned.Ani nemusel hádat.Sakura na něj hleděla z úžasem.Dívala se do jeho očí a Naruto zas upřeně sledoval ty její,ve kterých se za malý okamžik zas zaleskly slzy,co pomalu stekly po tvářích a odplavovaly všechnu tu bolest způsobenou v srdci jediným člověkem.Naruto se na ni soucitně podíval a opatrně k ní šel.Sedl si k ní a chytil ji za studené promrzlé ruce,i přestože bylo teplo.
,,Bolí to pořád,že?Tys ho nikdy nepřestala milovat.",promluvil k ní a udeřil na správné místo.Sakura se mu neodvážila znova pohlédnout do očí.
,,Já..já se snažila.Tak moc se snažila vyhnat ho z hlavy,ze svých vzpomínek,ze svého života………ze srdce.Ale…….",vyprávěla a slzy jí stále omývaly obličej.
,,…..srdci se nedá poručit.",dokončil za ní a ní a nutkavě se usmál.Sakura se mu konečně zadívala do očí.Najednou se přestala třást,když spatřila jeho krásný uklidňující úsměv,který každému dával pocit důvěry a bezpečí a jeho krásné modré oči,které vyzařovaly upřímností a soucitem.
,,Víš Sakuro,já tě vždycky miloval.Ale…když sem tak s Jiraiyou cestoval,prožíval dobrodružství a slýchal neuvěřitelné příběhy lidí,tak sem si uvědomil……..že,přátelství je víc než láska.Neříkám,že láska je méněcenná,jen……..že ji každý hledá,ale zapomíná na pojem a skutečný smysl slova Přátelství a co znamená.A pak se diví,že i když má lásku,stále mu něco chybí.Proto pro mě na prvním místě vždy budeš ty a mí přátelé.Si pro mě jako sestra,tak mi dovol,abych ti byl bratrem.A jako tvůj bratr ti slibuju,že Sasukeho přivedu zpět.Přísahal sem ti už dávno a já se nevzdám.A rovnou ještě přivedu Hinatu.Ta taky potřebuje přátele.",dokončil Naruto svůj proslov a stále se Sakuře díval do očí.Ani jednou neuhnul pohledem.Sakura přestala plakat.Natáhla se k Narutovi a objala ho.
,,Děkuji Naruto.Děkuji,že jsi můj přítel………a bratr.",stiskla ho pevněji a ve tváři se jí vykouzlil nepatrný,avšak jistý úsměv.
,,Já děkuju,že ti můžu být bratrem.Vzpomínáš,co řekl Haku tehdy na mostě?....Že teprve když má člověk něco vzácného,co chce ochránit,jedině pak se stane skutečně silným.A víš ty co?...Je to tak!",usmál se Naruto a pustil Sakuru.
,,Tak pak i děkuju,že můžu být tvým důvodem,který ti pomůže stát se hokagem.",přikývla a věnovala mu na tvář polibek.
,,Jasně.Tak poď,pudem se projít a ty mi řekneš,o co sem přišel.",zvedl se Naruto a podal jí ruku.Sakura bez okolků přijala a spolu odkráčeli zpátky do centra vesnice.

Nadosmrti spolu 9.

16. června 2009 v 6:22 | Yuriko Watanabe |  Nadosmrti spolu
"Páni to je obrovské!" Křikla Hin a skočila na postel a začala na ní skákat. "Máš pravdu Hin." odpověděla Sak a skočila taky na svou postel. Jak skákali tak se i koukali po pokoji. Vyděli čtvery dveře, u jednich bylo vidět že vedou na terasu, ale ty druhé aztím neskoumali, nechtělo se jim přestat zkákat. Měli na proti sobě postele, obrovský stolek a křesla, velkou televizi a obrazy, záclony atd. "To je krása..." zorplívali se dívky. "Kouknem co je az timi dveřmi." Navrhla Hinata. "jasně!" Odpověděla Hinata. Přišli k prvním dveřím a otevřeli je. "Páni to je šatna! A Toho oblečení! To je nádhera...." Rozplívali se obě dvě dívky. "A co bude v těch druhých?" Říkali si obědívky, na nic nečekali a vyrazili do dalších dveří. Byla tam obrovská koupelna, masážní vana, dva záchody, sprchový kout a všechno o čem se jim jikdy nezdálo. Místo aby byla koupelna vymalovaná tak stěny pokrývali obrovská zrcadla a to dívkám vyhovovalo. "Páni!" Křikla znovu Hin a čekala co jí na to řekne Sak, ale ta už v této místnosti nebyla. Hinata vystřelila ze dveří jako torpédo a mířila si to do třetích dvěří, vpadla do nic a uviděla obývací pokoj, byolo v něm domácí kino, velké přes jednu stranu zdi, sedačky,křesla, stolky atd. (nechce se mi všechn vypisovat co asi tak může být v luxusním obýváku xD) Sakura seděla na pohovce a jedla popcorn. "Kde si ho vzala?"Ptala se jí hladově Hinata. "byl tady přopravený a nějaký papírek s čísle, myslím že je to obsluha." řekla chytře Sakura. "Mám hlad, jdu něco objednat." Nabídla se Hinata a už šahala pro telefon, který byl v každém pokoji, pro potřebu že by někdo něco potřeboval. "Dobrý den, mohla bych si objednat na pokoj číslo 404 dvojité hranolky, dvakrát sprite, dvakrát zmrzlinu, dvakrát řízek a k tomu rýži, to by bylo vše, děkuji." řekla Hinata a zavěsila sluchátko. Číšník přemýšlel kdo je v tom pokoji, asi nějaký nenasyta napadlo ho, prtože tolik jídla si zatím nikdo nikdy neobjednal. "Neobjednala jsi toho nějak moc Hin?" "No, ani ne mám obrovský hlad, dlouho sem nic nejedla a ty taky ne, snědla bych i vlka." řekla Hin a obě dvě se začali smát. Uslyšely zvonek tak se rozešli ke dveřím a tam stál nějaký mladík s vozíčkem plného jídla co si objednali. "Tak tady to máte." řel a odešl. "Děkujeme!" Křikla Hinata, vzali vozíček a ořijeli s ním až doobávacího pokoje, kde se jim povedlo zpustit to kino, ani sami nevěděli jak. Naruto a Sasuke, kteří byli spolu v pokoji uslyšely smích a pak výstřeli, lekli se a skrčili se k zemi. "Sakra, co to je?!" Křikl na Sasukeho Naruto. "Nevím, půjdeme to zjistit."Navrhl Sauske a šli k místu od kterého vycházel ten zvuk. "404?Tam má být někdo z naší třídy, máme pokoje od čísla 400 až 412. " řekl naruto Sasukemu. "Máš pravdu Naruto, musíme jim jít pomoct." řekl Sauske a uslyšel další výstřel. "Rychle!" Křikl Naruto a Sasuke rozrazil dveře. Pomalu plížili do pokoje, kde se Sakura a Hinata koukali na kino, dívali se zrovna na horor a byla tam mumie se zbraní proto ty výstřeli. Naruto opatrně otevřel dveře a uviděl Hinatu a Sakuru, jak sou obě na sobě nalepené a jedí nějaké lahůdky. "No tohle?" řekl Naruto, který už měl dlouho hlad, ale ještě nepřišel na to jak se objednává jídlo. Dívky se otočili za zvukem a jelikož v místnosti byla tma tak viděli jen siluety a tak obě vykřikly. "Nenene! To jsem já! Naruto a tady je Sasuke!!" Křičel na ně Naruto a ukazoval na postavu za ním. Sakura se otočila a zapla světlo v místnosti stál opravdu Sasuke a Naruto. "Co tady děláte?" Ptala se jich Hinata. "Slyšeli jsme rány a vástřeli a do toho křik, tak jsme mysleli...." Vysvětloval Naruto. "Myslely??" řekla Sakura a začala se smát do toho se přidala Hinata a obě dvě měli záchvaty smíchu až se z toho váleli po zemi.

Pokračko příště :)

Nezpřetrhatelná pouta 3. díl

12. června 2009 v 14:01 Nezpřetrhatelná pouta
Další díl povídky od Ami-chan!!!!


Už nejsem malá holka 4.

12. června 2009 v 13:57 | Yuriko Watanabe |  Už nejsem malá holka!
Celou cestu na sebe nepromluvili, jen se drželi za ruce a běželi. Itachi se zastavil. "Už jsme skoro tady, je to za touhle mýtinou." A pustil jí ruku a políbil na tvář. Sakura se začervenala. "Jo.." řekla Sak a koukla na Itachiho. "Něco má i své výhody když máš ženu...." řekl Itachi a políbil jí. "Počkej.... už by jsm e měli jít, určitě se nevidíme napolsed." řekla Sak a dala mu an oplátku pusu na čelo. "Máš pravdu ženo." řekl Itachi a zasmál se. "Ano muži." řekla Sak a dostala výtlem, počkali až se dosmějí a s vážnými výrazi vešli do pevnosti Akatsuki. "Vítej Sakuro." řekl někdo z povzdálí a byl ve tmě tak Sak nerozeznala kdo to je. "Itachi ti řekne kde budeš spát a dá ti i jiné oblečení, vyspi se, měli jste oba náročný den. Ráno se seznámíš še šemi Akatsuki a dozvíš se více." Pronesl onen muž. "HAI!" řekla Sak. "Pojď tudy Sakuro." řekl chladně Itachi až Sakuru zamrazilo v zádech. Kývla na souhlas a rozešla se za Iatchim, který šel nějakou chodbou. Sakura za ním cupitala a pozorně se dívala, kde to vlastě jsou. "Proč seš najednou tak chladný a nevěnuješ mi ani jedno slovo?" Zeptala se po chvíli Sakura. "Protože tady, mají i stěny uši..." Odpověděl jí chladným hlasem Itachi. Sakura na to nic neřekla a šli dál. "Tady je tvůj pokoj." řekl Itachi a otevřel dveře. Jako první vešla Sakura a za ní Itachi. "Páni! Takový nádherný pokoj..."Promluvila do ticha Sakura. "Mám pokoj hned vedle tebe, tak kdyby jsi něco potřebovala tak mi dej vědět, od teď ti mám pomáhat." řekl Itachi, přiblížil se k ní a něžně jí políbil. "Tohle je Itachi, kterého znám." řekla Sakura a začala muoplácet polibky. Pak se od něj odtrhla. "Pudy se tady porozhlédnout a vybalit si své věci." "No jo už jdu..." řekl Itachi a usmál se na ní, odešel do svého pokoje a zabouchl Sakuřiny dveře. Když se Sakura rozhlédla po svém pokoji tak uviděla nádhernou dvojlůžkovou postel, vedle ní noční stolek a šatní skříň. Byli tam i jedny dvěře ty vedly do koupelny. Sakura si vybalila svůj batoh a skončila u fotky týmu 7 koukla na ní a položila jí na noční stolek vedle postele. Po tak dlouhém dni se Sakura rozhodla osprchovat. Sundala si oblečení a vlezla do sprchy. Vzala si šampon s vůní třešnových květů a umyla si s ním vlasy. Pustila na sebe proud teplé vody a stála pod ním, užívala si tůhle příjemnou chvíli, měla pocit, jako kdyby ze sebe smila veškerou špínu kterou kdy spáchala. Z přemýšlení jí vytrhl zvuk, jako kdyby někdo klepal. "Jéé Itachi sem ráda že jsi přišel jsem ve sprše tak chvíli počkej!" Křikla z koupelny Sakura, trochu si vysušila vlasy, omotala si kolem sebe krátkej ručník sotva po zadek a vyšla z koupelny do pokoje. Čekalo jí,ale nemilé překvapení...

Pokračko příště!! :)

Nadosmrti spolu 8.

7. června 2009 v 16:53 | Yuriko Watanabe |  Nadosmrti spolu
"Hele!" Vykřikl Naruto, kluci k němu hned přiběhli. "Co je Naruto?!" zeptal se otráveně Sauske. "Koukej, to je Play Boy." řekl Naruto a vzal si ho že ho koupí, Kluci se těšili že si ho prohlídnou. (Perverzáci :D) Kluci zaplatili a šli do autobusu, usadili se na svá místa a začali si úprohlížet.... "VAU!" Ozývalo se pokaždý když obrátil Naruto stránku. Za chvíli do autobusu přišli holky. Naruto, Shikamaru a Neji si je představvali nahé. Sasuke si představoval Sakuru nahou, Sai jakmile bviděl Ino tak začal slitat. "Co je?" Zeptala se Sakura když si všimla kluků jak na ně koukají, ale nejvíc jí deptal Sasuke, protože jí svlíkal pohledem. "Co se děje Sak?" Zeptala se starostlivě TenTen. "Koukni ne ně!!" Křikla na ní Sakura. TenTen a holky se otočili na kluky a ty slintaly a civěli na ně. "Co to dělají?! CHovají se divně." Špitla Hinata. "Kouknem se tam." Prohlásila rozhodně Sakura. Holky na ní překvapivě koukaly, ale než stačili cokoli říct, atk Sakura už byla u kluků. Sakura na sebe přtáhla pozornost všech kluků. "Co to tu máte???" Zeptaka se jich Sak, ale oni jí ignorovali a koukali na ní. Sakuře došla trpělivost a vytrhla jim časopis z ruky, koukla co to je...."Cože?! Vy prasata!!!!" Křikla Sak a vyhodila časopis z auta. "Tak třído pokračujeme v cestě." řekl Kakashi a ostatní žáci se nahrnuli do autobusu. "Sakuru, posaď se na své místo." řekl jí Kakashi a Sakura si šla postupně sednout. "Tak co Sak? Co jsi zjistila??" Vyzvídali holky. "Tak tohle by jste holky asi nečekali, koukali tam na nahatý holky." řekla naštvaně Sak. "CO!!?!" Zeptali se nevěřícně holky. "Je to pravda." řekla Sak. Holky na to nic neřekli a házeli na kluky naštvané a uražené pohledy. Kluci se probrali, když si všimli že holky na ně zlostně koukají a tak si sedli an své místa, zapli si pás. "Tohle byl blbý nápad kupovat ten časopis." Prohlasil Neji. "Máš pravdu." kývli všichni a už se spolu dál nebavili a kouali z okna a přemýšleli. Už jeli asi 5 hodin a v tom uviděl Sai začátek nějakého města. "hele!" ykřikl a kluci se koukli směrem kam ukazoval. Blížili se k městu. "Tak atdy vidíte začátek velkoměsta New York." Řekl znale Kakashi a usmál se na studenty a pak si zese sedl a azčal si číst svoji knížku. "SUPER!" Vykřikli dívky. Kluci se koukali jak projížděli hlavní ulicí New Yorku. "Tak tohle nemá chybu!" Křikl Naruto a ukázal na obrovitánský ichiraku ramen. Celý autobus hodil výtlem. "Tak utište se!" Napomenul je Kakashi. Třída ztichla a kochali se krásou New Yorku. Za 30 minut dorazili před krásný hotel se zahradou, bazenem,saounou a dalšími vymoženostmi. Všichni vystoupili z autobusu a vzali si své kufry. "Počkejte minutu tady." řekl Kakashi azmizel, za dvě minuty byl zpátky i s nějakémi muži, kteří se uchopili jejich kufrů a odnášeli je do jejich pokojů. Sakura a Hinata šli až do 4. patra a uviděli otevřené dveře, měli číslo 404. Mysleli si že je to jejich pokoj a atk šli dovnitř, a měli pravdu, měli tam už i své kufry. "Páni to je obrovské!" Křikla Hin a skočila na postel a začala na ní skákat. "Máš pravdu Hin." odpobvěděla Sak a skočila taky na svou postel. Jak skákali tak se i koukali po pokoji. Vyděli čtvery dveře, u jednich bylo vidět že vedou na terasu, ale ty druhé aztím neskoumali, nechtělo se jim přestat zkákat. Měli na proti sobě postele, obrovský stolek a křesla, velkou televizi a obrazy, záclony atd. "To je krása..." zorplívali se dívky. "Kouknem co je az timi dveřmi." Navrhla Hinata. "jasně!" Odpověděla Hinata. Přišli k prvním dveřím a otevřeli je...

Pokračko příště!!!! :)

Už nejsem malá holka 3.

4. června 2009 v 19:58 | Yuriko Watanabe |  Už nejsem malá holka!
"Jaké by mělo být moje nové jméno?" Zeptala se Sak. Itachi se na ní usmál a šel blíž k ní, byli od sebe tak 10 cm. "Tvoje nové jmé by bylo Nami Uchiha, byla by jsi "jakoby" moje žena." řekl Itachi a usmál se na ní. " A proč?" zeptala se Sak. "No jelikkož chceme zjistit co v tobě je, tak jelikkož mě hodně lidí nenávidí, tak tě budou chtít zabít, protože si budou myslet že js moje slabina, ale to nebude zas tak pravda." řekl Itachi. "No tak ano." řekla Sak. "Tak vyrazíme do našeho sídla." řekl Itachi. "Pojď Nami!" Vykřikl Itachi a Sak-Nami se k němu rozeběhla. Přišlo jí to divné, bylo jí 19 let a už "jakoby" měla muže. Běželi s Itachim bok po boku.... Sakura se otočila směrem na Itachiho a zahleděla se do něj. Pozorovalo ho tak divně, nikdy se takhle necítila... koukala na něj už dlouhou dobu, ale pak si uvědomila že to asi vypadá blbě tak odvrátila pohled a koukala rači jinam. "Děje se něco?" Zeptal se popdezíravě Itachi, když si všiml Sakury že je nějaká nesvá. "N-n-ni-nic." Vykoktala Sakura. "Ale no tak, tohle ti neni podobné tak co?" řekl Itachi a usmál se na ní. Sakura nemohla jeho úsměvu odolat a tak mu odpověděla: "Já-- jen si nemůžu zvyknout, že si můj muž...." Zalhala, protože sama ani nevěděla pravdu. "Aha." řekl Itachi a usmál se. Itachi si říkal v duchu: No jasně... tohle byla ta nejslabší výmluva na světě, jak bych si nemohl nevšimnout, když na mě asi 10 minut pořád koukala? Běželi asi hodinu a v tom Itachi zastavil. "Co je? Proč zastavujeme?" zeptala se Sak. "Saky, jsi průhledná, jak jsme si mohl nevšimnout jak an mě pořád koukáš?" Sak ztuhla a nevěděla co říct. "Jo a jak jsi říkala, že si nemůžeš zvyknout že jsem momentálně tvůj manžel, tak......" řekl a začal se k ní přibližovat.... Sakura se jen na něj vyděšeně koukala, ale nic nedělala jen stála a užívala si jeho plibku, byl to jen obyčejný polibek, ale Sakura se nechala až moct unést a zapojila i jazyk. Vášnivě se líbali asi 3 minuty, ale pro oba to byla jako věčnost. Itachi jí od sebe odtáhl. "P-p-ro-miň ne-ne-chala jsme se u-nést." Procedila Sak mezi zuby a odvrátila pohled na stranu, aby se mu nemusela dívat do očí. "Nemusíš říkat nic...... jen sem chtěl vědět jak an tom seš, ale tohle mi řeklo vše." Dořekl Itachi a pohladil jí po tváři. Sakura se na něj usmála. "Tak už jdeme!" Křikkla Sakura a Iatchi nahodil vážný výraz, až se Sak lekla, usmál se na ní a chytl jí za ruku a probletli si prsty, nakonec vyrazili do jejich sídla. Celou cestu na sebe nepromluvili, jen se drželi za ruce a běželi. Itachi se zastavil. "Už jsme skoor tady, je to za touhle mýtinou." A pustil jí ruku a políbil na tvář. Sakura se začervenala. "Jo.." řekla Sak a koukla na Iatchiho. "Něco má i své výhody když máš ženu...." řekl Itachi a políbil jí. "Počkej.... už by jsm e měli jít, určitě se nevidíme napolsed." řekla Sak a dala mu an oplátku pusu na čelo. "Máš pravdu ženo." řekl Itachi a zasmál se. "Ano muži." řekla Ska a dostala výtlem, počkali až se dosmějí a s vážnými výrazi vešli do pevnosti Akatsuki. "Vítej Sakuro." řekl někdo z povzdálí a byl ve tmě tak Sak nerozeznala kdo to je. "Itachi ti řekne kde budeš spát a dá ti i jiné oblečení, vyspi se, měli jste oba náročný den. Ráno se seznámíš še šemi Akatsuki a dozvíš se více." Pronesl onen muž. "HAI!" řekla Sak.

Pokračko příště!! :)

Nezpřetrhatelná pouta 2.díl

4. června 2009 v 18:00 Nezpřetrhatelná pouta
Je tu další díl povídky Nezpřetrhatelná pouta !! :) Přejeme krásné počtetíčko :D :)