založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Už nejsem malá holka 6.

26. června 2009 v 11:54 | Yuriko Watanabe |  Už nejsem malá holka!
"Sakuro.... ne prosím nebreč." řekl jí a chytl jí za ruku. Posadil se se Sakurou na postel a houpal jí v klíně. "Tak mi řekni jak to bylo." Oplatil jí Itachi. Sakura se mu opřela o hruď a začala mu to všechno po pravdě vyprávět. Itachi se nad tím zamyslel a po dlouhé době jí řekl "Tak to znamená že dlužím Deimu nakládačku." řekl a usmál se. Sakura už to nevydržela a vyprskla smíchy. Itachi se k ní přidal a smáli se jak blázni. Itachi se na ní doivně podíval a Sakura cejtila v břiše motýlky. Itachi jí položil na postel. "Itachi.."Zavzdychala Sakura a Itachi jí zajížděl rukou pod tričko. Sakura se nechala, bylo jí to příjemné, slastí se prohla v zádech a vískala Itachimu vlasy.Itachi přestal a zadíval se jí do očí, byly smaragdově zelené. Usmála se na ěj a políbila do vlasů. Itachi byl tak šťastný, jako nikdy předtím, tohle nikdy nezažil s žádnou ženou, byla jiná, cítil se jako kdyby se probral z dlouhého spánku a to ona ho osvobodila. Svlíkl jí tričko a kalhoty. Sakura byla jen ve spodním prádle a to jí štvalo, rychlostí blesku svlíkla Itachiho jen do trenek. Itahi si k ní sedl a pozoroval jají tělo v záři měsíce, byla tak dokonalá, snad bez chyby honilo se mu hlavou.
Z přemýšlení ho vytrhla Sakura, povalila ho na sebe a začala mu sundavat trenýrky, Itachi bych zaskočený,ale jen chvlku, okamžitě mu to zapálilo mozkové buňky :D a rozepl Sakuře podprsenku a pak kalhotky, nemohl z ní pustit oči, byla nádherná, ale už nechal toho snění a začal se jí věnovat líbal jí na krku a sjížděl dolů, Sakura hlasitě zasténala.
Dole v hale Akatsuki to slyšely a tak všichni běželi nahuro a zvyk vycházel od Itachiho dveří, ale když zvuky byli pořád intenzivnější tak se překonali a otevřeli dveře. To o viděli je ohromě překvapilo. "My vás neradi rušíme." Vykoktal ze sebe Sasori a všichni couvali ze dveří. Itachi přestal a otočil pohled směr dveře. Sakura a Itachi začali nabírat rudou barvu, když viděli jak je pro TOM všihni pozorují. "Necháte nás?!" Křikl na ě Itachi, vzal si deku a omotal kolem pasu, šel ke dveřím a zabouchl je. Sakura nic neříkala a přikrila se až po bradu dekou. "Tak to bylo naposled, já si to s nimi vyřídím." řekl jí Itachi a políbil jí do vlasů. "Měly bychom se převlíknout a jít dolů." řekl Itachi a začal se oblíkat. Sakura ho pozorovala, líbilo se jí jeho svalnaté vypracované tělo. "Tak taky vztávej, nebo se chceš koukat jak s budu převlíkat?" rovokoval jí Itachi. Sakura si uvědomila, že má pravdu. Vztala a ani se ničím nezakrývala, byla tak jak jí bůh stvořil, chtěla se Itachimu trochu pomstít. Naschvál kolem něj prošla a dělala že hledá podprsenku, ale přitom věděla že je na zemi u skříně. Itachi z ní nemohl ypustit oči, koukal n ní a sledoval každej její pohyb. "Copak?" Zeptala se ho Sakura. Itachi odvrátil pohled a v tom uviděl její podprdu. Dal jí před Sakuru a Sakura pro ní šáhla, Itachí jí uhnul. "No tááák dej mi jí!" řekla skoro naštveně Sakura. "Když ti jí dám, tak co za to??" Vydíral jí Itachi. "No, když mi jí dáš..." Začala sakura, pak mu nic neříkala a ani neodpovídala, přiblížila se k němu a začala ho¨dravě líbat. Itachi se už dostatečně nabažil a tak jí od sebe mírně odstrčil. "Jo to mi jako důkaz stačí." řekl a olízl si spodní ret. Sakura zvedla ruce nad hlavu Itachi se na ní koukal, ale nakonec i když se mu moc nechtělo jí zapnul podprsenku, Sakura si vzala kalhotky a oblíkla si jě, pak na sebe naházela oblečení a sedla si na postel. Itachimu to trvalo o něco dýl, až se oblékl vyrzili dolů do haly, tam na ně smadly všechyn pohledy, ale oni oba dělali jakoby nic. Itachi si sednul na pohvku a začal hrát šachy proti Sasorimu. Sakura si vzala jídlo, sedla si ke stolu a jedla.Pokračko přístě :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Libí se vám mé povídky?

!! ANO !!
NE

Komentáře

1 Love-sasy ♥SB♥ Love-sasy ♥SB♥ | Web | 27. června 2009 v 18:15 | Reagovat

Achojky...
Obíháááááám,japak se máš?
Dnes pořádám 2párty....viz blog...

2 Nakamura SB Nakamura SB | Web | 27. června 2009 v 19:32 | Reagovat

kawai :))

3 Adi Adi | 28. června 2009 v 13:02 | Reagovat

supet :-D

4 Amira Amira | Web | 1. července 2009 v 10:26 | Reagovat

skvela časť! jaj.. už len aby tu bola dalsia! :D

5 Lenicka Lenicka | Web | 1. července 2009 v 12:28 | Reagovat

ahojky mas hezu blog spratelis??jestli jo tak urco se stav na muj blog a tam vypln jednu rubriku na sprateleni tak zatim

6 Masíí Masíí | Web | 1. července 2009 v 14:10 | Reagovat

husty povidky..kdyby se ti chtelo jukni na muj ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama