založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Nezpřetrhatelná pouta 6.

1. července 2009 v 14:33 |  Nezpřetrhatelná pouta
Další dílek od Ami-chan !!!


,,Kam bys chtěla jít?",zeptal se Naruto mile k růžovlásce,aby ji aspoň trochu rozveselil.
,,Mno,třeba……..můžem si pučit dývka a koupit ňáký dobroty.Ale rači ne žádnou romantiku.Mám chuť spíš na horor.",napadlo ji,tak hned přednesla svůj návrh.
,,To je skvělý,a co kdybychom si to pustili u mě doma a pozvali i ostatní,co ty na to?",navrhl Naruto,když ho to trklo.
,,Skvělej nápad,tak dem.",zazubila se Sakura a táhla Naruta do půjčovny.

,,Mno já nevim,co ty?",otočila se Sakura na Naruta,když si prohlížela úkázky různých hororů.
,,Hm,a co tohle.NENÁVIST.",vzal do ruky jedny desky a udělal při tom smrťáckej výraz,kterym ale Sakuru neviděsil,spíš pobavil.
,,Jo,to by mohlo projít.A co tohle?",poukázala sakura na dvd s nápisem KRUH.
,,Brr,to zní fakt děsivě.",uchechtl se Naruto a mrkl na ní.
,,Jen se směj,vsadim se,že až to zapnem,budeš se chumlat strachy pod deku.",vysmívala se mu a praštila po hlavě obalem od dvd.
,,Pff,nikdy!",odfrkl si jako frajer a směřoval pohled pryč od Sakury.Nakonec se rozhodly pro oba horory.U pultu zaplatili a odešli.
,,Takže,teď obejdem ostatní ne?",navrhla Sakura a Naruto kývl.Spolu oběhli každýho,koho znali.Shikamaru říkal že to bude vopruz,ale na hrozbu Ino nakonec slíbil,že přijde.Choujimu stačilo vědomí,že tam budou dobroty.Kiba a Shino přijali hnedka,TenTen a Lee taky,jen Neji rázně odmítl.Asi byl furt naštvanej na jeho tým.Když se mu ale TenTen omluvila a slíbila,že ho nechá na pokoji+udeřila na jeho city,prej aspoň aby se Sakuře zvedla nálada,tak přijal.
,,Supa,už sme všichni,tak se de.",zajásal Naruto a všichni se vydali k němu domů.Za pár minut je ale někdo zastavil.
,,Hledám Naruta Uzumaki a Sakuru Haruno.",skočil před ně jeden z ANBU.Naruto i Sak na sebe podivně koukli a pak oba vystoupili ze skupinky.
,,Chce vás vidět hokage-sama.",oznámil a chystal se vypadnout.
,,A…nemůže to počkat.Chtěli sme si udělat mejdlo.",snažil se Naruto vykroutit,ale to se mu vymstilo.
,,HNED!",zavelel ANBU,až se všichni lekli víc,než při tom hororu,co si chystali pustit.
,,Ach jo,tak…vy běžte ke mně a všechno připravte.Mylsim ty dobroty a dývka.My se hned vrátíme.",povzdech si Naruto a hodil Leeovi klíče od svýho bytu.Potom se i se Sakurou odebral k Tsun do kanclu.

,,Tak,jakej je důvod,že nás takle otravuješ?",vtrhl Naruto do jejích dveří a ani se neobtěžoval pozdravit nebo zaklepat.Tsunade nejdřív chtěla nadávat,ale zklidnila se.Najednou si Naruto všiml vysokého kluka,který byl trošku podobný Sasukemu.Měl stejně chladnej pohled,ale on to nebyl.
,,Ehm,Naruto,Sakuro,chci vám představit Saie,nového člena týmu Kakashi.",řekla Tsunade tak klidně,až to bralo dech.Sakura a Naruto se nestačili divit.Z pusou do kořán hleděli tázavě rozčileně na Tsunade.
,,CO??????",vyjekli oba na ráz směrem k ní.
,,Řekla sem,že……"
,,Já to slyšel!Jak si to představuješ?To nám říkáš jen tak?!",vyletěl okamžitě Naruto a začal máchat rukama všude kolem sebe.
,,Čau,sem Sai.",usmál se na oba ten kluk.Naruto po něm jen hodil nevraživym pohledem a dál křičel na Tsun.
,,Jo.",odvětila flegmaticky a dál mu nevěnovala pozornost.Naruto měl sto chutí něco rozmlátit,a asi by to i udělal,kdyby ho nedržela Sakura.
,,Promiň,jestli sem tě svou přítomností nějak urazil.Pokud ano,omlouvám se.Nejsem tu místo Sasukeho,jak si myslíš.Mám vám pomoci ho najít,až přijde čas.Možná by bylo jednodušší,kdybychom se spolu naučili vycházet.",postavil se oproti němu Sai a celou dobu se mu zpříma díval do očí.Naruto se konečně trochu zklidnil,takže ho Sakura už pustila.
,,Fajn!",odfrkl si s nezájmem a uraženě se otočil.
,,Promiň,já sem Sakura.Odpusť,jen si musíme zvyknout.Jinak….vítej.",usmála se Sakura a podala si s ním ruku.Snažila se aspoň trochu prorazit ledy,což se stalo.
,,Jistě,nezlobím se.Úplně vás chápu.",usmál se Sai znova a zas tak……falešně.
,,No jo,tak………právě máme u mě kvůli Sakuře malej mejdánek.Přidáš se?",navrhl Naruto konečně rozumněj nápad.
,,Jasně,pudu ráda.",vyskočila Tsunade okamžitě z křesla a oči se ji rozzářili.
,,Bábi,ale já se ptal Saie.",vytrhl ji Naruto ze snění a snažil se jí jemně zbavit.Tsunade se zklamaně sesunula zpátky do svého křesla a uraženě se otočila k oknu.
,,Jestli to nevadí.",protočil Sai koutky a vyšel s oběma ven.
Když Naruto dorazil domů,nestačil se divit.Skoro všechny ňamky už sežral Chouji a film NENÁVIST byl v polovině.
,,Sakra,řekl sem připravte to!Ne sežerte to!",šílel,když viděl tu spoušť.Nikdo ho ale nevnímal.Všichni seděli po dvojicích přitisknutí vedle sebe,pravděpodobně naprosto vyděšení z toho hororu.Naruto se rozhodl,upoutat pozornost.Skočil před všechny *diváky* a s hlasitým BAF na ně udělal škleb.
,,Áááááááááááááá!ů,vyskočili všichni vyděšeně a přitiskli se k sobě.Chouji udělal hradbu ze chipsů,Shino se obalil broukama a TenTen skočila Nejimu do náruče,jehož strachem roztřesené ruce jí nestačili udržet,takže hodila zadek.A ostatní?Ti už se rozdělili.
,,Ty idiote.Chceš,abych tady strachy zhebnul?",vyjel Shikamaru okamžitě po Narutovi,kterej se právě spolu se Sakurou i Saiem válel smíchy po podlaze.
,,Takže to asi není taková otrava,co?",udeřil Naruto na jeho slabinu,tak se Shika rači stáhl dozadu.
,,mno,jelikož už tohle máte skoro dokoukaný,mrknem se na ten KRUH,ne?",navrhl Naruto a když všichni kývli,strčil do dývka disk.
,,Jo a tohle je Sai,novej člen našeho týmu.",poukázal na kluka postávajícího vedle Sakury.Ině se okamžitě rozzářily oči.
,,Jé,čau fešáku.Přisedni si,aspoň se budu moc ke komu tulit,až se budu bát.",lákala ho k sobě s tekoucími slinami.Sai na to moc nereagoval,ale bez váhání zaujmul volné místo vedle ní.Naruto a Sakura se zas uvelebili vedle sebe na gauči,protože mu bylo jasný,že se Sakura bude bát.A měl pravdu.Asi ke konci,když tam Samara lezla z televize přímo k tý holce,Sakura zavřela křečovitě oči a namáčkla se na Naruta.Ten to nechtěl přiznat,ale bál se taky.Přesto si hrál na machra.Neji zas musel uklidňovat roztřesenou TenTen,Chouji a Shika se namáčkli k sobě,Kiba a Shino taky i když si připadali jako gayové.Ale strach byl větší,tak si z toho nic nedělali.Lee běhal vyděšeně kolem a hledal,ke komu by se přitulil.Zkusil se namáčknout mezi Naruta a Sakuru,ale ty ho odpálkovali.Pak to zkusil na Nejiho,kterej ho už prosil,aby převzal konejšení TenTen místo něho,jenže ona se Nejiho strachy nehodlala pustit,tak to Lee nakonec vyřešil tím,že si zalezl pod postel.Ino se chtěla vrhnout na Saie.Sice ho objala,ale on neprojevil zájem.Ani se netřásl.Asi se vůbec nebál,takže ani Ině nevěnoval pozornost.Film skončil a všichni usnuli přesně takle.Až do rána se třásli hrůzou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Libí se vám mé povídky?

!! ANO !!
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama