založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Už nejsem malá holka 7.

2. července 2009 v 13:25 | Yuriko Watanabe |  Už nejsem malá holka!
"Copak?" Zeptala se ho Sakura. Itachi odvrátil pohled a v tom uviděl její podprdu. Dal jí před Sakuru a Sakura pro ní šáhla, Itachí jí uhnul. "No tááák dej mi jí!" řekla skoro naštveně Sakura. "Když ti jí dám, tak co za to??" Vydíral jí Itachi. "No, když mi jí dáš..." Začala sakura, pak mu nic neříkala a ani neodpovídala, přiblížila se k němu a začala ho¨dravě líbat. Itachi se už dostatečně nabažil a tak jí od sebe mírně odstrčil. "Jo to mi jako důkaz stačí." řekl a olízl si spodní ret. Sakura zvedla ruce nad hlavu Itachi se na ní koukal, ale nakonec i když se mu moc nechtělo jí zapnul podprsenku, Sakura si vzala kalhotky a oblíkla si jě, pak na sebe naházela oblečení a sedla si na postel. Itachimu to trvalo o něco dýl, až se oblékl vyrzili dolů do haly, tam na ně smadly všechyn pohledy, ale oni oba dělali jakoby nic. Itachi si sednul na pohvku a začal hrát šachy proti Sasorimu. Sakura si vzala jídlo, sedla si ke stolu a jedla. Konan si k ní sedla. "Sakuro, nechtěla by jsi jít se mnou nakupovat?" Zepatala se jí Konan, ale už předem věděla odpověd.... "No jasně!" křikla Sakura a obejmula jí. Viděla v ní obrovskou kamarádku. "Tak jdeme." Řekla Konan. "Počkej na něco jsem zapoměla." řekla Sakura ašla k Itachimu, chytla ho za límec a přitáhla k sobě, olízla si spodní ret a začalo ho dravě líbat. Iatchi byl překvapený, věděl že ona ho miluje, ale takhle přede všema? Ale jemu to nevadilo, miloval jí. Sakura se od něj odtrhla a Itachi jí políbil do vlasů. "Může jít." řekla Sakura a šla ke Konan. Obě dívky šli. "Páni Iatchi ty máš, ale štěstí." prohodil Deidara. Itachi si vzpoměl že řekl že dá Deimu nakládačku. Přišel k němu a jednu mu vrazil. Takhle se tam prali a po 15ti minutách toho nechali. Každý šel pomlácený do svého pokoje. Itachi si sedl na postel a ledem si chladit rány, co měl po obličeji nakonec usnul.
Sakura a Konan byli v nějakém obchodním centru. "Konan?" Zeptaal se Sak. "ano?" "No já jsem jen.... no potřebovala bych koupit nějaké spodní prádlo, tohle už mám dlouho a chtěla bych něco novýho." "No jasně!" řekla Konan a táhla jí do obchodu se spodním prádlem. "Co tohle?" Zeptala se Sakura a vytáhla červenou sadu spodního prádla, podprsenka a kalhotky."To ne... to chce něco takovýho!" řekla Konan a podala jí sitě modoru krajkovanou podprsenku a tanga. "Tohle?" zeptaal se Sakura. "Jo tohle, Peinovi se to líbí tak Itachimu určitě taky." řekla Konan a začala hledat Sakuřinu velikost. "Počkat..... ty a Pein?" Zepatala se Sak. "Jo už dlouho." řekla Konan a vytáhla Sakuřinu velikost, šla ke kase, zaplatila a pak už šli do jejich sídla. "Tak já pudu za Peinem, hodně štěstí." Řekla Konan a mrkla na ní. Sakura jí mrknutí oplatila. Sakura se zastavila u Itachiho dveří a už chtěla vejít, ale najednou jí spadl pohled na kytici eůží ve bváze. Vzala jednu a otevřela dveře. Uviděla jak Iatchi spí na posteli a an hlavě má led. Vźala růži a hodila mu jí k obličeni. Itachi ucítil vůni květů a tak se probudil uviděl před sebou růži, vzal jí přivoněl k ní. Teď mu došlo jak se tam asi vzala a otočil se ke dvežím, byla tam Sakura v županu. Itachimu jako kdyby se zamlžilo, koukal na ní s otevřenou pusou a netrpělivě čekal co se bude dít. "Já jsem se jen za tebou přišla podívat..." řekla svůdným hlasem Sakura. POmalu si azačla sundavat župan až ho ze sebe schodila. Stála tam v novém prádýlku co si koupila. Pomalu šla k Itachimu a ten nemohl zpustit oči, z toho "překvapení" co pro ně má. "Iatchi! tobě se to prádýlko líbí víc než já!" řekla uraženě Sakura. "Nenene to ne, víc se mi líbíš ty." říkal iatchi. "já ti nevěřím, asi tě budu muset potrestat." řekla Sakura a sundala mu oblečení. Pak spolu prožili nádhernou noc. Ráno se probudila jako první Sakura šla do sprchy a osprchovala se. U sprchy byl stoleček a na něm fotografie, Sakura jí vzala a podívala se na ní. Byl tam Itachi když mu bylo kolem 17. a Sasuke když ybl malý. Vehnali se jí slzy do očí.........


Pokračko příště :)
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Libí se vám mé povídky?

!! ANO !!
NE

Komentáře

1 Nakamura SB Nakamura SB | Web | 2. července 2009 v 21:18 | Reagovat

ano sme a preco ? :)) ved tvoj blog nastevujem komentiky pridavam a lowujem ta :)) apreco ? :)) a mimochodom pekna povedka :))

2 Shabota katame ♥Tvé SB♥ Shabota katame ♥Tvé SB♥ | Web | 3. července 2009 v 11:45 | Reagovat

já chci na diplomek asi Kankuroa xDDD

3 Kioshi.senpai Kioshi.senpai | Web | 3. července 2009 v 12:03 | Reagovat

krasna povidka :) nespratelis?:)

4 Kioshi.senpai Kioshi.senpai | Web | 3. července 2009 v 12:20 | Reagovat

no ja...Kanameho Kurana ..ty?

5 Kioshi.senpai Kioshi.senpai | Web | 3. července 2009 v 12:28 | Reagovat

no ja se ti musim omluvit, zhe ja ne... ptze...no... sem na jinym PC  a radsi nic nestahuju xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama