založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Září 2011

Zase se dočasně loučim

30. září 2011 v 18:00 | Yuriko-san |  Oznámení
Už podle názvu asi budete o co jde... je zase víkend a já opět mizim mimo váš dosah a i mimo dosah internetu.. :D obávám se že to takhle ještě nějakou dobu potrvá... Ale uplně tak dlouho ne protože až nastane zima nebudem jezdit tak často :D :)) užijte si tu beze mě další víkend a zase brzy ahooj :D:D ^^


Uáááá :D ^^

30. září 2011 v 10:00 | Yuriko-san
Vím, že se vám ten borázek třeba nebude líbít, ale na mě udělal dojem... Nevím čím to je ale příjde mi zvláštní...zajímavej... něco v něm prostě je :D Tak jsem vám ho chtěla ukázat... :D Uplně ho žeru :D :D ^^!! VÝSLEDKY TŘÍDĚNÍ SB !! :))

29. září 2011 v 20:05 | Yuriko-san |  Oznámení
Jsem ráda, že alespoň někdo se zapsal :)) ti co ne mají hold smůlu...

ZAPSALI SE:


Naruta-chan
A-M-Ynka
Kurama
Taka Ito
Sak
Shinara-chan
Lee uchiha
Black* Rock Shooter
Natsuko
Haruko-sensei
Kuroi
Aisu
Chrissie-chan
Michelle
Rámen-chan

NEZAPSALI SE:


Hinatka
Betušík-san
Aimi
Chidori
Shandris
MoNiQu a SaMiQu
Lily
Eni-chan
Satsuki Hazanuko
Sandra

Je mi to vážně líto, ale mažu vás... nahoře v novinkách to bylo dva týdny a vy jste se nezapsali... :((
Omluvím nová SBénka pokud napíšou... :)
Kakashi ♥

29. září 2011 v 14:13 | Yuriko-san |  Obrázky
Je tady menší várka obrázků :DD
Tentokrát jde o Kakashiho ♥ další můj miláček! :D ♥Připomínka ^^

27. září 2011 v 19:09 | Yuriko-san |  Oznámení
Připomínám, že je tady nová soutěž... info najdete ---->> TADY <<---- ^^


SONB - 5.kolo ^^

27. září 2011 v 19:02 | Yuriko-san |  Soutěže
VÝSLEDKY:

Rámen-chan ----------------13.3% (11)
Scar-chan -------------------15.7% (13)
Natsuko ----------------------36.1% (30)
Shandris ---------------------22.9% (19)
Michelle -----------------12% (10)

Je mi to líto, ale vypadává Michelle... :(TAK HLASUJTE !!! :))

Já a můj blonďáček... 1.

27. září 2011 v 18:07 | Yuriko-san |  Já a můj blonďáček...*Crrrrrrrrrr* bylo slyšet přes celou místnost, ale blonďáčka to ne a ne vzbudit. Ve vedlejší místnosti se pohybovala jeho máma Sayuri a připravovala si věci do práce. Byla už zvyklá, věděla že jejího hošíka jen tak něco nevzbudí. Otevřela dveře, vypla budík a políbila svého syna na čelo. "Vztávej Naruto..." zašeplata mu jemně do ucha. Naruto si zývl a protáhl se, div mamku nesnědl. "Dobré ráno mami, díky za vzbuzení..." Poděkoval vřele Naruto a obejmul svou matku, měl jí tak rád. " Šup šup, oblíkat a mazej do školy..." Popoháněla svého syna. " ...jo a abych nezapomněla, po škole hned domů, musím s tebou mluvit." "Je to důležité?" Zeptal se s obavamy v hlase Naruto. "Nene není a teď už si pospěš."
Naruto se rychle oblékl, vzal si svojí tašku, umyl se a rychle vyrazil do školy. "Čau Naruto!" Volal na svého kamaráda Schoichi. "Ahoj! Promiň že jsem se zpozdil, ale zaspal jsem..." Omlouval se Naruto a přitom si začal prohrabávat vlasy. Schoichi se jen usmál a spolu s Narutem šly do třídy, usadili se na svá místa a celou hodinu kecaly. Tak vlastně vypadal celý zbytek vyučování.
"Tak kam jdem? Mohli by jsme se podívat do parku, určitě tam budou ty straší holky ze starího ročníku..." Mnul si ruce Schoichi. Naruto se omluvně podíval na svého kamaráda. "Promin ale musim, mám nějaké povinnosti doma.... Měj se!!" Křikl a rozběhl se domů. Nechtěl se s nikým bavit, zajímalo ho co ho čeká doma.
"Mami! Jsem doma!" Křičel blonďáček a pobíhal po domě. "Jsem tady v obýváku, pojď za mnou!" Volala matka. "Přišel jsem hned jak to šlo, nemůžu se dočkat co to bude." řekl Naruto a vítězně se usmíval. "No nevím jak začít... Naruto chci aby jsi věděl že to pro mě nebude tak jednoduché a vím jak se budeš cítit..." Naruto ztichl, protož tenhle začátek se mu nějak nezamlouval. "...Ale dostala jsem lepší místo, boužel je to jinde a tak se budem muset odstěhovat..." Naruto vytřeštil oči a pootevřel pusu. Stěhovat se nechtěl, měl to tady rád, znal tu hodně lidí.... "mami??" Ptal se Naruto pořád dokola. " Musíme se yvstěhovat do zítřka, smlouvu už jsem ukončila a máme koupený i nový dům..." Naruto pořád neměl slov, stoupl jsi a prohodil. "jdu si lehnout, jsem unavený." Hned jak to dořekl se sebral a odešel do pokoje.
Ráno se Naruto probudil opuchlýma očima, moc dobře se nevyspal, měl hlavu plnou nové školy. Chvíli tak ležel v posteli a nad vším přemýšlel... Bude to něco začínat všechno od znova, ale když máma dostala tu novou práci tak je škoda to nevzít.. a taky už se dneska máme vystěhovat. Snad to nebude tak špatný... Chvíli takhle uvažoval a pak se sebral a šel do kuchyně. "Dobré ráno mami." Pozdravil vřele a matka se na něj usmála. "Přemýšlel jsem, budu rád že poznám nové lidi..." Než se stihl nadát na tvář mu přiletěla pusa. "Jsem ráda!" řekla jen a Naruto věděl že udělal dobře. Teď už to jen říct kamarádům.
Hned po snídani se Naruto vydal za Schoichim. Bydleli nedaleko od sebe. Chvíli přešlapoval u dveří a pak se nakonec rozhodl že zazvoní. *crrrrrr* ozvalo se a po chvíli se otevřely dveře. "Čauves Naruto! rád tě vidiím, pojď dál!" Zvolal Schoichi hned mezi dveřmi. Naruto neváhal a šel dál. Šly k Schoichimu do pokoje a zaply si videohry. Po chvíli hraní se Naruto rozhodl že už by mu to asi měl říct. "Schoichi, chtěl bych s tebou mluvit... " Schoichi zvedl hlavu od obrazovky a díval se na svého kamaráda. "..Nevím jak to říct a tak budu stručnej, nejsem moc na tyhle věci... Budu se stěhovat." Schoichi nevěděl co říct. "A proč?" zeptal se. "Moje matka se bude stěhovat, ej to daleko tak musim změnit i školu." Schoichi a Naruto si ještě povídali a pak se rozhodli, že ikdyž budou bydlet daleko do sebe, zůstanou přátelé navždy. Naruto byl rád že to jeho kamarád vzal dobře a s klidným svědomím odešel domů. Měl ještě hodně práce s balením....
Hned jak přišel domů s energií si začal balit věci. Naštěstí moc věcí neměla nábytek a ostatní věci už dávno byly převezené na nové místo. "Naruto!Musím jít předat klíče tak pohni!" Volala na blonďáčka matka. Naruto se naposledy sklouzl po zábradlí a šel ke dveřím. Naposledy se porozhlédl a zavřel za sebou dveře. Od téhle chvíle začnu nový žívot. Pomyslel si a nasedl do auta. Cesta trvala jen tři hodiny. Většinu času prospal nebo poslouchal hudbu.
Sayuri prudce zabrazdila u jednoho baráku, omylem ho nálem přejela... "Tak vítej doma zlato!" řekla nadšeně a zavískla si. Naruto vystoupl a do ruky si vzal svojí tašku. Rozhlédl se a uviděl krásný velký dům s překrásnou zahradou. "Můžeme si tohle dovolit?" Zeptal se opatrně a šel otevřít vrata. "Jasně že můžeme, mám přeci novou práci a vyšší plat!" Zajásala Sayuri a vjela do dvora. Naruto zavřel vrata a čekal u dveří až si mamka vezme svojí tašku a otevře.
Když vešly, uviděly velkou místnost, poměrně už zařízenou. naruto to typoval na obývák, hned vedle byla kuchyně a koupelna pro hosty. Ten barák byl fakt velkej, a to ani nevěděl co ho čeká nahoře. Vyšel po schodech nahoru a vešel do svého nového pokoje. "Páni ten je obrovskej!" neskrýval údiv Naruto. Jeho nový pokoj byl minimálně dvakrát větší než jeho minulý. Hned si pro sebe začal ukazovat kam co dá a co bude muset koupit. Sayuri měla radost, že s etam jejímu synovi líbí, čekala že si nezvykne.
Naruto si to doprohlížel a pak šel zase dolů. Věděl že zítra musí jít do nové školy a chtěl vědět podrobnosti. "Takže, tady máš papír, máš na něm napsanou adresu školy, třídního učitele a zbytek se dozvíš až ve škole. Boužel tě tam nemůžu odvést, už brzo ráno mám poradu, ale je to blízko, trefíš tam sám." řekla a začala vybalovat. naruto jí věnoval děkovný pohled a pomohl mamce s vybalováním. I přesto že měly pomocníky, zabralo jim to celej večer. Naruto padl vyčerpáním do postele a během vteřiny spal jak nemluvně.

Návštěvnost (19.9. 2011 - 25.9. 2011)

27. září 2011 v 17:35 | Yuriko-san |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (19.9. 2011 - 25.9. 2011) je:

Pondeli: 55
Utery: 39
Streda: 41
Ctvrtek: 42
Patek: 28
Sobota: 20
Nedele: 18

Celkem: 243


Návštěvnost mi mírně poklesla, ale i tak sjem ráda že hcodíte na můj blog :))


No ahoooj :D ^^

26. září 2011 v 19:51 | Yuriko-san |  Oznámení
Takže včera jsme přijeli pozdě, a boužel jsem se nedostala k internetu...
snad vám to nevadí že píšu až teď, ale hlavně že píšu ne? :D :D
Víkend jsem si docela užila, nato že sjem byla kompletně s celou rodinou... :D
Teta slavila 40 takže jsmě měly hromady jídla.. mám pocit že mám tak 100 kilo navíc :D :D
Nevím jestli dneska stihnu prví díl nové povídky, a pokud ano tak to asi nebude moc dlouhé tak se na mě nezlobte, napravím to, to vám slibuju :D :)) Doufám, že jste se měli taky dobře :))Odjíždím pryč :D :(

23. září 2011 v 17:00 | Yuriko-san |  Oznámení
Jako většinu víkendů tady nebudu... skoro pořád jezdíme na chatu nebo za babičkou a tam neni internet.. :D:D
Tento článek je přednastavený, protože touhle dobou budu už v autě nebo u babičky :D
Doufám že to tady přes víkend vydržíte a taky že si mě někdo nějak nesmaže apod. :D :))
Přeji vám všem hezkej víkend :))
Vaše Yuriko-san