založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Yoko našla pravou lásku (Povídka pro Chrissie-chan)

20. září 2011 v 6:00 | Yuriko-san |  Hotové povídky

Je tu povídka na přání pro moje Affs Chrissie-chan, doufám že se ti povídka bude alespoň trochu líbit a snad je to podle tvým představ :D nebo alepsoň částečně :DDByla zima, Konoha byla celá zasypaná sněhem, ani střechy domů nebyly vidět pod návalem sněhu. Všichni ještě spaly, když se mladá kunoichi rozhodla že půjde trénovat. Každý den vzávala brzo, neměla ráda davy lidí co ráno pospíchaly do práce. Umyla se a oblíkla si svoje oblíbené oblečení. Ani se nestihla nasnídat a už vyrazila.
Netrvalo to dlouho a už byla na svém místě, nikdo o tom nevěděl, byla to louka ukrytá v lese, dokonce i jezírko tam bylo. Uběhla hodina, dvě, tři... a mladá kunoichi pořád pylně trénovala. Někdo jí přes křoví se zájmem pozoroval... *Tsssssss* ozvalo se za ní a ona se prudce otočila a před sebe si dala kunai. "Vylez!!" zakřičela a byla připravena zaútočit.
Během okamžiku vylezl z křový neznamý kluk. "Co chceš a proč mě sleduješ?!" Křičela naštvaně dívka. Nic neříkal, jen mlčel a sledoval jí. Ani na vteřinku neváhala a hodila po něm připravený kunai, rychle se ohl a chytil kunai do ruky. " Coto???" Divila se, bylo téměř nemožné to chytit. "Jmenuji se Gaara." Pronesl trochu chladně a tajemně. "já jsem Yoko..." odpověděla a čekala co se bude dít dál. Opět nastalo hrobové ticho. "řekneš mi už konečně co po mě vlastně chceš nabo na mě budeš jen tak zírat???" Ptala se Yoko a už byla opravdu nervozní. "Nejsem z téhle vesnice, jsem z písešné jsem tu jen abych vám pomohl kdyby se něco dělo, něco jako výměný pobyt..." vysvětloval trochu zmateně. Yoko nevěděla co si o něm má myslet, byl až moc tajemný a to se jí líbilo, ale nechtěla si to přiznat. "Ach ano, myslím že mi Kurenai-sensei něco říkala..." Usmála se na něj Yoko. Gaara byl mile překvapen, nečekal takovou zdvořilost, zvlášt po tom co po něm před chvílí zautočila. "Echh... omlouvám se že jsem tě vyrušil... můžu to nějak napravit?" Zeptal se a prohrábl si své červené vlasy a nevinně se usmál. Yoko byla okouzlená. "Půjdu moc ráda... " řekla a vydala se po boku s Gaarou.
Ztrávily spolu celý den až do noci, přestože spolu byli tak dlouho, měli si stále co povídat. Skvěle si rozumněli. "Už je pozdě, měla bych jít domů..." Yoko byla v rozpacích, bylo jí tak nádherně a nechtěla odejít, ale děsilo jí pomyšlení že tohoto chlapce zná tak krátkou dobu. "Doprovodím tě." Nabídl se a vydali se směrem kde Yoko bydlela. U dvěří se zastavili . "Moc se mi to s tebou líbilo a doufám že se opět brzo uvidíme..." řekl Gaara a věnoval Yoko malý polibek. Jakmile se jeho rty dotky jejích, Yoko byla uplně omámená, chtěla víc. Sama navěděla co to do ní vjelo a začala Gaaru vášnivě líbat. Gaarovi se to líbilo a tak jí polibky oplácel. "Oooommlouváám se... nevím co to do mě vjelo..." řekla Yoko a rychle za sebou zavřela dveře. Gaara jí ani nestihl nic říct. Zazvonil na zvonek ale nikdo mu neotvíral. Ach Yoko... jsi moje princeznapomyslel si Gaara a vydal se domů.
Yoko nemohla usmout, pořád se jí v hlavně motal Gaara. Ty jeho rty, on tak úžasně líbá... nikdy jsem něco tak úžasného nezažila... Honilo se jí hlavou. " Asi si budu muset nějak vyčistit hlavu..." Chvíli seděla na posteli a pak se vydala ven. Sice bylo už pozdě ale ona stejně nemohla spát. Vydala se na louku kde trénovala a tam se posadila na kámen a koukala do jezírka. Hrozně jí lákalo se vykoupat, tak krásná a průzračná voda jí uplně volala.... Ani chvíli už neváhala, svlékla se a skočila šipku do vody.
I Gaara nemohl spát a tak ho napadlo, že se podívá na místo kde ji poprvé spatřil. když se přibližoval k tomuto místu uslyšel šplouchání vody a tak se přikrčil k zemi. Byla tam. Tak nádherná jak jí bůh stvořil. Oněmněl úžasem. Skoro ani nedýchal, jen ji se zájmem pozoroval. Po krátké době toho na něj bylo příliš, musel jít za ní. Sebral veškerou svou odvahu a přistoupil k ní. Chytl jí za rameno. Yoko se stranšě moc lekla. " Panebože!!" Vykřikla a hledala něco čím by se zakryla. Gaara se na ní pořád díval a odmítal od ní odtrhnout zrak. "Co tady děláš?" křičela na něj a celá zčervenala. "Nemohl jsem spát a tak jsem se rozhodl že se podívám na místo kde jsem poprvé zahlédl tu nejkrásnější dívku ma světě..... a teď tady najdu tebe....nic hezčího jsem neviděl..." Přiznal Gaara a podíval se jí z příma do očí. Yoko byla uplně v koncích, ona tam byla uplně nahá a koukal na ní ten úžasnej kluk co se jí tak líbí. Gaarovi se líbilo jak ztratila slova a tak na nic nečekal, svlékl se a skočil k ní do vody. Yoko byla uplně v koncích, byla ještě víc nervoznější než kdy jindy. Gaara k ní doploval a chytl jí kolem pasu, vlasy jí odhrnul z čela a políbil jí. "Yoko asi tě miluju." Dívka nevěděla co má dělat a tak poslouchala své tělo. Její ruce si ho obmotaly kolem pasu a přitiskly. Gaara se divil, protože tohle by do ní nikdy neřekl. "Gaaro... líbíš se mi..." přiznala se Yoko a zase začala Gaaru líbat. Líbali se dlouho, vášnivě, jako kdyby se neviděli kolik let. Gaara to už nemohl vydržet, nestačilo mu to. Vzal Yoko a posadil si jí na klín. "Možná to trochu zabolí." řekl konejšivým hlasem. Yoko mlčky kývla a políbila ho na krk. Nikdy nic krásnějšího nazežila... Teď už věděla že ho miluje a že právě s ním bude až do konce života.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

--> KLIK <--

-->KLIK<---

Komentáře

1 Chrissie-chan Chrissie-chan | Web | 20. září 2011 v 12:57 | Reagovat

To je náádherné!! *slintá* %) Vážně úžasný ! Krásný a dokonalý ! Psaní ti vážně jde :* Děkuji mockrát :* ♥

2 A-M-Ynka A-M-Ynka | Web | 20. září 2011 v 15:24 | Reagovat

To mi vyrazilo dech :-) Opravdu píšeš perfektně :-)

3 Naruta-chan Naruta-chan | Web | 20. září 2011 v 19:55 | Reagovat

skvelé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama