založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Říjen 2011

Na život i na smrt (Povídka pro ~ Najya ~)

31. října 2011 v 19:54 | Yuriko-san |  Hotové povídkyByl den jako každý jiný. Pro Sakuru žádná změna. Ráno probýhalo jako obvykle, umyla se, nasnídala, oblékla se a vydala na každodenní tréning se svou učitelkou Tsunade.
Když dorazila na místo, Tsunade tam ještě nebyla. Proto se rozhodla že si na chvíli sedne a bude ještě lenošit. Z klidné chvíle jí přerušil zvuk letícího kunaie. Sakura se rychle sehla k zemi a chtěla po útočníkovi hodit kunai. Nikoho všem nespatřila.
Na kunai byl napíchnutý papírek. Sakura ho otevřela a začala číst.
"Ahoj Sak, strašně moc se mi líbíš, už delší dobu, ale nenašel jsem v sobě tu odvahu ti to říct. Dal bych cokoli na světe jít s tebou ven, obejmout tě, políbit.... Budu moc rád když si se mnou vyrazíš. Sasuke"
Sakuře se zatajil dech, tohle nečekala. Sasuke byl její tajný idol už od školky! Papírek si strčila do kapsy, protože už přicházela Tsunade.
Tréning jí nešel, byla rozrušená a pořád měla hlavu v oblacích. "Sakuro! Soustřeď se!" Opakovala jí pořád dokola Tsunade. "Hai!" křikla Sakura a od té chvíle si dala slib že na to protentokrát zapomene. Tréning skončil za pár hodin a Sakura se odebrala domů. Plácla sebou na postel a přemýšlela jak to udělá.
Další den ráno se Sak rozhodla, že půjde navštívit Sasukeho. Našla ho jako vždy u obchodu se zraněmi, trávil tam nejvíce času. Jakmile jí smatřil, nahodil svůj okouzlující výraz. "Ahoj krásko." Prohodil Sasuke zdvořile. Sakura se začala červenat. Sasuke to spatřil a zaradoval se. "Mám pro tebe menší překvapení..." řekl tajemně a popadl jí za ruku. Společně se pak odebrali do Sasukeho domu. Netrvalo ani pár minut a Sasuke se už vrhal na svojí oběť. Sakura byla velmi křekvapená a zmatená, ale Sasukeho vždy chtěla. Po chvilce přemýšlení se podvolila.
Po chvíli souloži vyskočili ze skříně Sasukeho kamarádi. Byli tam všichni: Naruto, Sai, Shikamaru, Kiba... Sakura nevěřila svým očím. "Co to má sakra znamenat?" Byla její první slova po tom co se zahalila do deky.
"Ha! Sasuke měl jsi pravdu! ta káča tě pořád miluje!" Zakřišel Kiba a všichni se začali smát. Sakura si rychle sebrala své věci a utíkala domů. Takovou handu ještě nezažila.
Když dorazila do svého pokoje osprchovala se a zachumlala až po bradu do peřin. S pláčem si říkala: Už nikdy, už nikdy víc Uchiho! Celá Konoha bude trpět!

Jak si řekla tak udělala, celý jeden rok nepřetržitě trénovala, každý den. Postupně se začala rovnat Tsunade. "Páni, něvím co tě přimělo k tomu se tak zlepšovat, ale jestli to takhle půjde dál už mě tady nebudete potřebovat!" řekla Tsunade a společně se začaly smát. Sakura jí měla ráda, ale od toho okamžiku měla v hlavně jen jedno.
Den po tom zaútočili na Konohu Akatsuki, Tsunade uchovávala u sebe nějaké tajné dokumenty.
"Sakuro! Jdi k bráně! nesmíš je sem pustit!" Volala Tsunade a s ostatními ninji odváděla lid do bezpěčí. Sakura si vzala na pomoc pár ninjů a šla splnit rozkaz.
Chvíli se rozhlížela a pak spatřila někoho kdo jí připomínal jejího nepřítele. Nemohla jsi vzpomenout na jméno..... *Fffffffff* prosvištěl od něj kunai. Sakura neváhala ani chvíli a dala se s nim do boje. Byl to vyrovnaný souboj, Itachi nikdy takovou sílu neviděl, tak dobří ninjové byly většinou v Akatsuki nebo mrtví. Říkal si. Když byly v těsné blízkosti sakura si vzpomněla. "Uchiha Itachi..." Sašeptala tiše. Itachi se napřímil a stuhl. Ten hlas ho přitahoval. Uvědomil si. V panice ho nenapadlo nic lepšího, než použít omračovací jutsu a unést jí. Všichni ostatní koukali co to Itachi udělal a rčychle se stáhly.
"Zbláznil ses?!" Volala na něj Konan a fackovala ho. "Je něčím výjímečná..." říkla okouzleně Itachi. Nenechal se odradit ani od jednoho ze svých kamarádů. Byl odhodlán si jí nechat.
Další den se Sakura probudila kolem oběda. Ležela na gauči v nějaké velké místnosi. Jakmile to Itachi spatřil přiběhl k ní a sedl si naproti.
Jakmile ho Sakura spatřilůa vzpoměla si hned na Sasukeho. Zmocnil se jí hněv. "Ty jeden! Zpropadenej Uchiho!!" Volala nenávistně Sakura. Itachi byl zaskočen, věděl že jí unesl ale proč mu nadávala to nechápal. Rozhodl se že jí dá pravdomluvné sérum. Během hodinky znal uplně všechno.
"Panebože! to jsem vůbec říct nechtěla!!" Panikařila Sak a schovávala si obličej do dlaní. Itachi téř nenáviděl svého bratra a Sakura se mu líbila. Zezadu jí jemně obejmul, ale Sakura se odtáhla. "Omlouvám se, nechtěl jsem tě polekat.... Na to jsi až příliš jemná a citlivá..." říkal tím nejkonejšivějším hlasem, který kdy slyšela. Nevěděla proč, ale bylo jí tady skvěle, Dokonce se i cítila v bezpečí.
Takhle to šlo dalších pár dnů a Sakura si byla víc a víc jistější že patří sem. Postupně se začala seznamovat i s Itachim..... Chodili spolu ven, trénovali spolu, dokonce ho i Sakura naučila vařit, Což už bylo něco, Itachi si sám neuvařil ani čaj. "Itachi!" Zvolala Sakura. Během chvílebyl u ní." Moc se mi tady s tebou líbí... Ale uplně jsem zapomněla proč jsem tady..." říkala. "No nejspíš proto, že sjem tě unesl" řekl omluvně Itachi ale smál se jak malý. Sakura se jen usmála a pokračovala. "Už dřív jsi zjistil moje trápení, niřé mě to každou cjvílí, jen díky tobě jsem dokázala částěčně zapomenout... Řekla jsem si, že se mu pomstím a i celé Konoze...Itachi budu muset odejít, moje pomsta je na prvním místě:" Řekla. Itachimu jako by se zbortil svět. Za nic na světě by jí nenechal odejít. "Sakuro. Strašně moc tě miluju! Nidky jsem k nikomu necítil to co teď k tobě, a chtěl bych být s tebou už navěky. Pomůžu to zničit Sasukeho, i Konohu a pak spolu budeme žít." Řekl Sauske a políbil jí na čelo. Sakuře stékaly po tvářích slzy štěstí. "Taky tě miluji Itachi...." Šeptala. "Na život i na smrt." pronesl Itachi vážně.Koneeeeeeeeeeeeeeeeeeec :D doufám že se povídka líbila a byla alepsoň trochu podle představ :D :))

Past - Tifa

31. října 2011 v 16:25 | Yuriko-san |  Im
Tifa mi napsala povídku, musím uznat že je to jedna z nejlepších co sjem četla... :))

DÍKY MOC!! Yuriko :))Já a můj blonďáček... 2.

28. října 2011 v 20:00 | Yuriko-san |  Já a můj blonďáček...Naruto si to doprohlížel a pak šel zase dolů. Věděl že zítra musí jít do nové školy a chtěl vědět podrobnosti. "Takže, tady máš papír, máš na něm napsanou adresu školy, třídního učitele a zbytek se dozvíš až ve škole. Boužel tě tam nemůžu odvést, už brzo ráno mám poradu, ale je to blízko, trefíš tam sám." řekla a začala vybalovat. naruto jí věnoval děkovný pohled a pomohl mamce s vybalováním. I přesto že měly pomocníky, zabralo jim to celej večer. Naruto padl vyčerpáním do postele a během vteřiny spal jak nemluvně.
Ráno ho probudil sluneční svit. Promnul si oči o rozespala se díval po pokoji. Chvíli tak ležel, protože se mu nechtlo vztávat. Po pár minutách přemáhání nakonec jen vztal.
Vzal si svůj batoh, nasnídal se a vyrazil vstříct novému životu. Trvalo mu to trochu dýl než myslel, ale přeci jen dorazil.
Zstavil se před hlavním vchodem, rozhlížel se a přemýšelel. *BUUM* ozvala se rána a blonďáček spadl na zadek. "Aaaau!!" Zaskuhral a zvedal se ze země. "Ooomlouvám se!" řekl kluk s havaraními vlasy a rychle zmizel. Naruto nestihl zareagovat a už byl pryč. No nic. Pomyslel si a šel hledat svojí třídu.
Zaklepal a vešel do třídy. Všichni se na něj začali dívta a zkumali ho pohledem. Všiml si ho i třídní učitel a aby předešel trapné chvíli promluvil jako první. "Vítám tě tady Naruto, už na tebe čekáme." řekl mile a usmál se. " Mé jméno je Kamashi Hatake a jsem tvým třídním učitelem. Prosím posaďse tady vedle Shikamara." řekl Kakashi a Naruto se usadil. Kakashi dál pokračoval. "Třído, máme tady nového studenta, doufám že se k němu budete chovat mile e příjmete ho, určitě by nikdo z vás nechtěl přijít do třídy plné cizích lidí....." vysvětloval. Poté se začal věnovat češtině.
Naruto moc pozor nedával, ale Kakashi to nechal být, alespoň pro tentokrát, když to byl jako první den. Naruto zkoumal nové spolužáky. Zaujaly ho dvě dívky co si pořád něco špitaly, vapadaly jako nejlepší kamarádky. Jedna měla krátké fialové vlasy a druhá dlouhé růžové, Narutovi se líbily. Jezdil očima dál a všechno bylo jako u něj, až na velkou skupinu kluků co seděla u něj. Ze snění ho vytrhl hlas.
"Ehhhhmm..." Ozvalo se vedle něj. Naruto se otočil a koukal na něj jeho spolusedící. "Jmenuješ se Naruto viď?" řekl kluk vedle něj. "No. ano." řekl. "Slintáš mi na učebnici." řekl nepříjemně Shikamaru. "Omlouvám se... vymlouval se Naruto a začal to utírat rukávem, neuvědomoval si že se až tak moc zasnil. Shikamaru si odfrkl a otočil se směrem od Naruta. To je teda den, jsem tu poprvé a už mě tu nikdo nemá rád... Z hrozného zážitku ho probarlo školní zvonění.
Naruto celou přestávku seděl ve tříde. Všimly si ho dvě dívky co si pořád nepřestávaly povídat. "Ahoj, jsi tu nový viď? Já jsem Sakura a tohle je Hinata." řekla miile růžovláska. Narutovi se hne dzlepšila nálada, alespoň někdo je tady příjemný a má zájem. "ahoj, já jsem Naruto." řekl a okouzlil je úsměvem. Zbytek přestávky si s nima povídal. Z úžasného rozhovoru je vytrhlo zvonění. narutovi se konečně vrátil úsměv do tváře. Bylo mu už uplně jedno co si o něm myslůí ten protiva Shikamaru.
Když si zbytek spolužáků vracel do třídy. Spatřila ho skupoina kluků. "Hele viděl si to Sasuke?? On se bavil se Sakurou?!" říkal rozhořčeně Shikamaru. "Jak to udělal?" ptel se Sai. Sasuke se nevěřícně koukal. Naruto válel. "nemám ponětí... asi je sympatickej..."prohodil Sasuke a klucio se popadali za břicho. sasuke se sebral a sedl si do lavice. zbytek vyučování dopadlo podobně.
Když skončila škola Naruto si šel s hjolkama na chvíli sednout před školu. "Vůbec si kluků nevšímej, nejspíš žárlej... jsou hodně dotěrný a pořád za náma lezou..." Vysvětlovala Sakura a Hinata jen přikyvovala. "Víš Naruto, jsi uplně jinej narozdíl od nich, jsi milej, hodně, posloucháš nás, dá se s tebou dobře bavit a nemáš s náma žádný špatný úmysly... Teda alepsoň myslim" řekla Hinata a koukla se váýžně na Naruta. "Neee!! Nic neplánuju! přísahám! Jsem konečně rád že tu mám přátele, přistěhovali jsme se teprve včera." Holky se usmály a dál se bavili.
Sakuře zazvonil mobil. "promiň Naruto, už musim jít..." Omluvila se Sakura a i s Hinatou odcházely. "tak zítra ve škole!" Rozloučil se Naruto a mával. "Buď tady už v půl 8! dáme si tu sraz!" Volala Hinata. "OK!" Zaklřičel Naruto, dal si ruce do kapes a šel domů.

SONB - finále !!!

28. října 2011 v 9:34 | Yuriko-san |  Soutěže

Výsledky:

Kdo postoupí do 7. kola SONB? :)
Rámen-chan33.1% (57)
Natsuko30.8% (53)
Shandris36% (62)

Je mi to velmi líto, ale vypadává Natsuko... Získáváš 3. místo :)


Rámen-chan -------------------->>> http://silentworld.blog.cz/
Shandriss ---------------------------->>> http://shandriss-world.blog.cz/

Bleskovka 4

28. října 2011 v 9:29 | Yuriko-san |  Soutěže


  • Ahoooj! :D
  • Jak se máte?
  • Co prázdniny?
  • Stalo se během nihc něco zajímavého? :))
  • Co si myslíte o Yaoi?
  • Už máte dárky na vánoce? (protože já ne) :D:D:D
  • chtěl/a by jsi tady nějakou povídku/grafiku?
  • páááá :D :))

Pro loveanime k narozeninám :))

27. října 2011 v 20:13 | Yuriko-san |  You
Opožděně sem dávám dáreček pro loveanime k narozeninám... :)) doufám že se ti to bude líbit a ještě jednou všechno nejlepší :))Ceny za 1. místo v SONBoy :)

27. října 2011 v 12:13 | Yuriko-san |  Im
Tady jsou moje ceny od Chrissie-chan :)) Děkuju moc! jsou úžasné.....


Naruto Shippuden 233

24. října 2011 v 17:00 | Yuriko-san |  Naruto

Je tu další dílek Naruto-Shippuden :)

Dílek najdete --->> TADY

SONO - 2. kolo

24. října 2011 v 10:00 | Yuriko-san |  Soutěže
Je tu druhé kolo SONO.. :))VÝSLEDKY:

Chrissie-chan39.5% (15)
Shinara-chan34.2% (13)
Taka Ito26.3% (10)

je mi líto, ale vypadává Taka Ito... (( Ceny na konci soutěže.. :) ))


Yuriko ☺

Diplomy za bleskovku 3.

23. října 2011 v 20:00 | Yuriko-san |  You
Tady jsou diplomy za 3. bleskovku, doufám že se budou líbít :))

Yuriko♥