založení blogu: 13. května 2009

POZASTAVENO NA DOBU NEURČITOU

AKTUÁLNĚ:


Propagace vítězů:
1. místo v SONB --->> Rámen-chan
Listopad 2011

Hlááááásky!!

23. listopadu 2011 v 15:38 | Yuriko |  Im
Za prvé bych se vám chtěla omluvit za to, že jsem tady pěkně dlouho nebyla... bylo to tím že jsem byla u babičky a neměla jsem přístup k internetu, pak nastaly třídní scůzky a už to bylo....
Moc mě to mrzí a budu se snažit Vám to vynahradit :))
Také bych vás chtěla poproit o hlasy :D

--->>> TADY ---- pro Yuriko-san Deidara a Tobi
--->>> TADY ---- pro Yuriko-san ČERVENO-FIALOVÁ

Sexy and I know it !!!!! ♥

16. listopadu 2011 v 17:00 | Yuriko-san |  OznámeníMusim vám sem dát odkaz na tu (podle mě) nejlepší písničku na světě!!!

ODKAZ NA PÍSNIČKU --->>> TADYKakashi v zimě

16. listopadu 2011 v 9:00 | Yuriko-san |  Obrázky
Našla jsem boží obrázek Kakashiho v zimě!!Zzzima

15. listopadu 2011 v 16:40 | Yuriko-san |  Oznámení
Nevim jak u vás, protože já jsem z Prahy :D :D Ale tady je strašná zima a po ránu mlhy který se táhnou celym dnem. :D Popravdě mám zimu ráda, protože ty koulovačky u nás před školou sou boží :D Ale tohle "unavené" počasí fakt nesnášim :D Buď ať je teplo a nebo zima jak se patří! :D :) A co se týče zimy a hlavně sněhu tak nesnášim takovou tu sněhovou šedou břečku co vytvořej auta nebo lidi jak pořád choděj ((doufám že víte co myslim :D :D )) Jinak bych vás tímto chtěla oficiálně přivítat do zimy! :D :D


Vaše Yuriko ♥
Návštěvnost (7.11. 2011 - 13.11. 2011)

15. listopadu 2011 v 15:51 | Yuriko-san |  Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden (7.11. 2011 - 13.11. 2011) je:

Pondeli: 36
Utery: 27
Streda: 23
Ctvrtek: 17
Patek: 15
Sobota: 13
Nedele: 39

Celkem: 170

Povídka pro mě od Hagumi-chan :)

13. listopadu 2011 v 15:04 | Yuriko-san |  Im
Procházela jsem se po škole. Hledala jsem jednu osobu, nebo spíše kluka, který se mi staršně líbil. Jeho jméno bylo Itachi Uchiha ( Sakra já chtěla psát Sasuke xD ). Milovala jsem jeho onixové oči co mi tak připomínali noc, temnou noc.
Byla jsem zamyšlaná, nebo spíše zasněná, že jsem si nevšimla, že jde někdo proti mně. I on nekoukal na cestu, četl svou perverzní knihu. Vrazili jsme do sebe. Nespadla jsem na zem, jeho svalnaté ruce se obtočili kolem mě.
"Oh gomensai Kakashi-sensei!" Pípla jsem omluvu když jsem zjistila kdo to je. On se na mě mile usmál.
"To nic Yuriko-chan... Já jsem také nedával pozor." Opět se na mě usmál, pustil mě a odešel. Chvíli jsem se koukala na tu část chodby po která še.
Jashine co to bylo za pocit?...Začínám děsit sama sebe.. Mě se přece líbí Itachi....Povzdechla jsem si a šla jsem do třídy. Ihned jsem ho uviděla.. nebo spíš neviděla přes ten zástup holek co byl u NAŠÍ lavice.
"Promiň te holky pustíte mě k mojí lavici?" Holky se na mě otočili něco zabrblali, ale nakonec odešli. Itachi si oddechl.
"Děkuji moc Yuriko co bych bez tebe dělal." Vděčně mě objal. Já myslela, že se rozteču..Nebo až mě pustí, že budu skákat do stropu. (Gomene.... nemůžu si pomoct.. Když on je Uchihahaha~... xD )
Ne! Před ním nejsi jeho šílená fanynka! Napomenula jsem se.
"Vůbec není zač Itachi.. přece tě tu nenechám roztrhat těma...supama co si říkal holky." Itachi se začal smát. Najendou do naší třídy vtrhlo něco jako blonďatá šmouha. Když se to zastavilo poznali jsme, že to je Naruto.
"Naruto co ty tady?" Zeptal se ho Itachi. Naruto se na něj s děsem v očích otočil.
"Gyaaaa! Další Uchihaaa!" ( Znáš to ne jak v anime dal jakoby ruce nahoru a maj ten vyděšenej výraz + jako, že se třsou xD neumím to popsat! Gyaa! XD )
Itachi si ho překvapeně změřil.
"Zase Sasuke.. Já ho jednou přerazim.. Ndržence jednoho.." Teď na něj koukal se zájmem Naru.
"Ne.. teď není nadrženej.. možná.... ale ono mě to lochtá!"
Sasuke tam stál mezi futry a poslouchal to. Když ho to začalo nudit tak se připlížil ze zádu k Narutovi.
"Narutoooo.... Jseš mrtvej!" Naruto se na něj otočil.
"Hehe.. Sasuke.. to byla nehoda... He he hehehehe."
"Jo a já tě nahodou zabiju!" Sasuke se k Naruovi začla blížit, Naru couval, ale tak nějak zakopl o mojí tašku a spadnul mi do klína. Zrudla jsem.
"Yuri-chan?.. Ty máš horečku?" Sáhl mi na čelo.
"Ne nemam neboj.. Jenom jsem se ...lekla!" Vyhrkla jsem rychle, ani nevím proč najednou jsem se před ním styděla, ale nebylo to Narutem... Ne bylo to Itachim vyděla jsem ten jeho žárliví pohled na Naruta. Naru, když se mu podařilo vyprostit nohu z pasti, která byla moje taška, a zvedl se. Sasuke se tam pomalu válel smíchy na zemi, ale pak najendou útrum smíchu a vystřídal ho vražednej pohled. Takhle ho vidět v noci tak zahodilm věci a utíkam s křikem pryč. Pomyslela jsem si.
"Naru-chaaa~! Musíme jít!" Prohlásil a čapnul chudáčka Naruta za kapucu a odtáhnul ho neznámo kam a Jashin-sama ví co s ním dělal ( perver smile xD )

Zbytek vyučování probýhal celkem v pohodě až na to, že Kakashi vypadal jako že se mnou FLIRTUJE! Docela se mi to líbilo, hlavně to jak ho Itachi vraždil pohledem.
"Yuriko počkej potřebuju s tebou mluvit!" Otočila jsem se na toho kdo mě volal a byl to Itachi.
"Co potřebuješ Itachi?" Mile jsem se na něj usmála.
"Nechtěla bys se mnou někam zajít? Dneska večer?" Trochu se červenal a to bylo totálně kawai!
"Moc ráda.. a v kolik?"
"Tak třeba v sedm? Vyzvednu tě." Přikývla jsem. Rozloučili jsme se a já jsme šla domů.
Já jdu s Itachim na rande! Jo! Konečně!

U Itachiho doma
Vrátil jsem se domů, šel jsem do svého pokoje najít něco na sebe, chtěl jsem vypadat líp než normálně o Yuriko jsem měl zájem už dlouho, ale ona vypadala, že mě nechce, Jsem rád, že jsem so odvážil se jí zeptat.
Když jsem našel moje oblíbené oblečení, jak jinak než to značkové, šel jsem říct Sasukemu, že tu večer nebudu a tak jsem ho chtěl varovat, že nepřijedu když tu něco podpálí, ale co jsme uviděl to mě šokovalo. Šokovalo, ale ani moc nepřekvapilo. Potichu jsem vycouval z pokoje. Sasukemu jsem napsal vzkaz, že nebudu rušit, ale také, že nebudu doma ať tu nic nevyvádí.

U Yuriko doma
Co si mám vzít na sebe? Něco hodně sexy.. Ne to bych vypadala jako děvka... Jo už to mám!Ze skříně jsem vytáhla mé oblíbené červené šaty, skvěle mi ladili k vlasům. Byli kousek nad kolena a i výstřih byl docela odměřený, ani moc velký, ale zase nebyl malý. Přesně to jsem potřebovala. Najít pěkné boty tomu bylo lehké. Vzala jsem si páskované botky na podpatku. Našla jsem k tomu ještě ladící šperky. A hotovo! Oblečení by bylo. Teď už jenom make-up.

Přesně v sedm hodin večer u mě někdo zazvonil. Šla jsem otevřít a stál tam můj Itachi. Pozdravili jsme se a šli jsme pryč. Itachi mě vzal do jedné vyhlášené Italské restaurace. Obědnali jsme si jeden větší talíř špaget. Povídali jsme si, ale pak nejdou. Jedna špageta! Moje a Itachi je jedna špageta! Výborně! Oba jsme lehce zrůžověli ve tvářích. Ale špageta nám začala mizev v ústech. Políbili jsme se (Pocky game se špagetou! XD ). Byl to nádherný polibek na začátku nesmělý, ale pak dravý a vášný .Itachi zaplati a pak jsme se šli projít. Zjistila jsem, že Itachi je celkem romantik. Nádherná vlastnost. Krásně jsme si užili večer. Domů mě Itachi odvezl kolem druhé hodiny ráno. Rozločili jsme se dlouhým polibkem.

Další den ráno jsem byla jako mrtvá. Skoro vůbec jsem nespala, celou noc jsem musela myslet na Itachiho. Děkovala jsem Jashinovi za make-up, kterého jsem vypotřebovala opravdu hodně. Když jsem si byla aspoň trochu jistá svím vzhledem šla jsem do školy.
Hledala jsem Itachiho, ale nikde jsem ho neviděla.
"Yuriko.. můžu s tebou mluvit." Za mnou stál Kakashi. Otočila jsem se na něj.
"Ale jistě Kakashi-sensei co potřebujete?" Mile jsem na na něj usmála.
Kakashi mě vzal za ruku a táhl mě někam pryč. Zahlédla jsem Itachiho, šel potichu za námi.
Najendou mě Kakashi přirazil ke zdi a políbil mě! Začala jsem se mu bránit, ale byl silnější. V tom tam vtrhl Itachi a dal Kakashimu pěstí. Ten se zapotácel a pustil mě. Já se svezla na zem. Itachi ke mně přiskočil a jemně mě objal. Přitiskla jsem se k němu, byla jsem ráda, že přišel. Tohle bych od Kakashiho nečekala.

S Itachim jsem už dva roky a pořád jsme stejně šťastní. Kakashi ještě ten den co mě "napadl" podal výpověď.
A možná by jste chtěli vědět co tenkrát Itachiko šokovalo.
Ale to už je jiný příběh to sem nebudu tahat ;).

Jen moje rudovlasá princezna 2. ( Od Asuky=3 )

13. listopadu 2011 v 15:01 | Yuriko-san |  Im
Boužel sjem to musela rozdělit na dvě části, nechtělo se mi to zveřejnit :D :))


Jen moje rudovlasá princezna 1. ( Od Asuky=3 )

13. listopadu 2011 v 15:01 | Yuriko-san |  Im
Další povídka POUZE PRO MĚ! :D Tentokrát jí napsala Asuky... :)
Povídka je naprosto boží!! Nemám slov, naprosto mě dostala (v dobrém slova smyslu) :D ♥♥SONDesign - 1.kolo

13. listopadu 2011 v 13:11 | Yuriko-san |  Soutěže
Takže máme tu první kolo soutěže o nejkrásnější design :D Sami se rozhodněte který se vám líbí nejvíce :))


1) Kaya-chan - WEB
- Zero a Yuuki
2) Naruto109 - WEB
- Hinata
3) Katty-Hinata - WEB
- Yuuki
4) Chrissie-chan - WEB
- L

PS: Omlouvám se těm co mi měli dodat dess později ale nic mi nepřišlo a tak zahajuji 1. kolo. Gomen :((

Diplomy za SB pro: Asuky=3, Niki-chan, Christine-chan :)) ♥

8. listopadu 2011 v 20:13 | Yuriko-san |  You
Narychlo jsem dávám diplomky za SB, přidám si vás zítra dneska nestíhám tak zatim se mějte, SBénka oběhnu taky zítra.
Gomen♥


Yuriko